Ko mēs darām

SIA „Concordia LL” profesionālā fizioterapeitu komanda sniedz šādus pakalpojumus:

 • Konsultācijas

  Pie fizioterapeita uz konsultāciju var nākt ne tikai kad, kad jau parādījušās kādas sūdzības par veselību, bet arī profilakses nolūkos.

  Pie fizioterapeita uz konsultāciju var nākt ne tikai tad, kad jau parādījušās kādas sūdzības, bet arī profilakses nolūkos.

   

  Lai labāk varētu atrisināt radušās veselības problēmas, konsultācijas laikā fizioterapeits:

  • uzklausa pacientu,
  • novērtē gaitu, stāju,
  • veic speciālus testus,
  • pārbauda muskuļu spēku un garumu un
  • informē pacientu par pareizu ergonomiju .

   

   Ja nepieciešams, tad konsultācijas laikā

  • pielieto mīksto audu tehnikas,
  • veic teipošanu un
  • sastāda individuālu, mājās patstāvīgi izpildāmu vingrojumu programmu  un apmāca, kā šos vingrojumus veikt pareizi.

    https://concordiall.lv/konsultacijas

 • Ārstnieciskā masāža

  Ārstnieciskā masāža ir pats populārākais masāžas veids. Tā veicina organisma funkciju normalizēšanos vai uzlabošanos dažādu slimību gadījumā.

  Ārstnieciskā masāža ir pats populārākais masāžas veids. Masāžas iedarbes pamatā ir humorāli reflektoras dabas procesi, ko regulē centrālā nervu sistēma. Atbildes reakciju un procesu rezultātā novēro organisma aizsardzības un pielāgošanās mehānismu mobilizāciju. Tas veicina organisma funkciju normalizēšanos vai uzlabošanos dažādu slimību gadījumā.

  Masāža veicina nogurušu muskuļu darbspēju palielināšanu. Ar masāžas palīdzību tiek atbrīvoti saspringtie muskuļi un dota iespēja organismam atjaunot līdzsvara stāvokli. Taču jāņem vērā, ka bieži vien saspringti muskuļi un ar tiem saistītās sāpes ir sekas nopietnākām stājas izmaiņām. Tādēļ, lai neiekļūtu apburtajā lokā, reizēm der kombinēt masāžu ar stāju koriģējošiem vingrojumiem vai citām fizioterapijas tehnikām.

  Masāžas ietekmē paaugstinās vai pazeminās nervu sistēmas uzbudināmība, ņemot vērā tās funkcionālo stāvokli un masāžas iedarbes mehānismu. Masāža labvēlīgi iedarbojas uz sirds un asinsvadu sistēmu, uz locītavām un to funkcijām, palielina saišu aparāta elastību un kustīgumu. Masāža uzlabo trofikas procesus ādā - attīra to no atmirušajām epidermas šūnām, stimulē sviedru un tauku dziedzeru darbību, kā arī labvēlīgi ietekmē ādas un muskuļu tonusu.

    https://concordiall.lv/arstnieciska-masaza

 • Ārstnieciskā vingrošana

  Ārstnieciskā vingrošana- fizioterapijas metode, kas vērsta uz cilvēka funkcionālā stāvokļa uzlabošanu.

  Ārstnieciskā vingrošana ir fizioterapijas metode, kas vērsta uz cilvēka funkcionālā stāvokļa uzlabošanu. Tā ir noderīga gan pie dažādu organisma sistēmu akūtām vai hroniskām saslimšanām, gan kā profilaktisks līdzeklis šo saslimšanu novēršanā. Ārstnieciskā vingrošana palīdzēs arī cilvēka fizisko darbspēju uzturēšanā vai atjaunošanā pēc dažādām traumām. Tā var būt vērsta gan uz visu cilvēka organismu kopumā, gan uz specifisku problēmzonu rehabilitāciju. Ārstniecisko vingrošanu piedāvājam gan grupu nodarbībās, gan individuālajās.

  Ārstnieciskā vingrošana sevī ietver arī funkcionālo treniņu

   .

    https://concordiall.lv/arstnieciska-vingrosana

 • Funkcionālais treniņš

  Funkcionālais treniņš-  īpašs uzsvars tiek vērsts uz ķermeņa dziļās muskulatūras stiprināšanu, ķermenis tiek sagatavots dažādām ikdienas darbībām un izaicinājumiem gan ikdienā, gan sportā.

  Funkcionālais treniņš - tajā īpašs uzsvars tiek likts uz ķermeņa dziļās muskulatūras stiprināšanu. Ķermenis tiek sagatavots dažādām ikdienas darbībām un izaicinājumiem gan ikdienā, gan sportā. Funkcionālais treniņš ļauj saglabāt un palielināt muskuļu spēku un masu, attīsta līdzsvaru, koordināciju, lokanību, kā arī pasargā no muguras sāpēm un locītavu traumām. Treniņā izmanto dažādus rīkus: bumbas, hanteles, nūjas, atsvarus, Airex līdzsvara virsmas un TRX iekares sistēmu, kur tiek izmantots tikai ķermeņa svars, sniedzot iespēju pašam kontrolēt pretestības spēku un grūtības pakāpi.

    https://concordiall.lv/funkcionalais-trenins

 • TRX spēka treniņš

  TRX spēka treniņš - TRX treniņu metodē tiek izmantota paša cilvēka ķermeņa svars, kā arī gravitācijas spēka radītā pretestība, lai padarītu grūtāku vingrojumu izpildi.

  TRX spēka treniņš - TRX treniņu metodē tiek izmantota paša cilvēka ķermeņa svars, kā arī gravitācijas spēka radītā pretestība, lai padarītu grūtāku vingrojumu izpildi. Treniņa laikā var tikt izmantotas gan dinamiskas kustības, gan statiska pozu noturēšana dažādās grūtības pakāpēs atkarībā no cilvēka fiziskās sagatavotības līmeņa. TRX treniņu metodi izmanto, lai uzlabotu muskulatūras spēku un izturību, ķermeņa stabilitāti, līdzsvaru, kā arī lokanību.

    https://concordiall.lv/trx-speka-trenins

 • Kinezioloģiskā teipošana

  Kinezioloģiskā teipošana - terapeitiska metode, ko izmanto sāpju, iekaisuma un tūskas mazināšanai, muskuļa tonusa normalizēšanai, locītavu stabilizēšanai un korekcijai.

  Kinezioloģiskā teipošana - terapeitiska metode, ko izmanto sāpju, iekaisuma un tūskas mazināšanai, muskuļa tonusa normalizēšanai, locītavu stabilizēšanai un korekcijai. Kinezioloģiskā teipinga mērķis ir veicināt ķermeņa pašatveseļošanās procesus, pasargājot pacientu no bieži vien nevajadzīgas medicīniskas iejaukšanās.

    https://concordiall.lv/kineziologiska-teiposana

 • TENS

  Tūkstošiem cilvāku cieš no akūtām vai hroniskām sāpēm, kurām par cēloni var būt perifērās nervu sistēmas un balsta – kustību aparāta izraisītas slimības. Viena no palīgmetodēm sāpju mazināšanai ir TENS.

  TENS (transkutāna elektriska neirostimulācija) ir fizikālās medicīnas metode, kurā tiek izmantotas zemas intensitātes impulsa strāvas. Procedūras laikā elektrodus novieto sāpju lokalizācijas vietā vai tuvu tai, un pacientam ir sajūtama “skudriņu skraidīšana“ vai viegla durstīšana. TENS izmanto sāpju mazināšanai, kā arī nervu un muskuļu stimulācijai. Procedūru iespējams veikt gan pirms, gan pēc aktīviem vingrinājumiem, pasīvām manipulācijām un mīksto audu tehnikām.

    https://concordiall.lv/tens

 • Individuālās mājas vingrojumu programmas sastādīšana

  Mājas programmas sastādīšana- mājas programmu fizioterapeits sastāda pacientam individuāli, izvērtējot fiziskās funkcionālās izmeklēšanas rezultātus, kā arī pacienta pašsajūtu un iespējas.

  Individuālās mājas vingrojumu programmas sastādīšana – vingrojumu programma tiek izstrādāta pacientam individuāli, izvērtējot viņa fiziskās, funkcionālās izmeklēšanas rezultātus, kā arī pacienta pašsajūtu un iespējas. Fizioterapeits apmāca katra vingrojuma pareizu izpildi, izskaidro vingrojumu mērķus un būtību, kā arī pielāgo adekvātu slodzi. Nodarbības laikā fizioterapeits katru vingrojumu shematiski attēlo uz lapas un kopā ar pacientu to apraksta, lai mājās vingrojumi tiktu veikti pareizi.


    https://concordiall.lv/majas-vingrojumu-sastadisana

 • Mājas vizītes

  Mājas vizītēs tiek nodrošinātas pacientiem, kas nespēj ierasties uz vizīti prakses telpās.

  Mājas vizītes tiek piedāvātas pacientiem, kas nespēj ierasties uz konsultāciju prakses telpās. Mājas vizīšu laikā tiek izvērtēts pacienta funkcionālais un vispārējais veselības stāvoklis. Atkarībā no atradnes tiek sastādīts un pielietots terapijas plāns ar pacientam nepieciešamākajām terapijas metodēm (vingrojumi, masāža, mīksto audu tehnikas, teipošana), kā arī tiek veikta piederīgo apmācība. Ja nepieciešams, tiek izstrādāta individāla mājas vingrojumu programma un izvērtēta dzīves telpas ergonomija.

    https://concordiall.lv/majas-vizites

 • Grupu nodarbības

  Ārstnieciskās vingrošanas grupu nodarbības- ietver vingrojumus, kas veicina elpošanas un sirds – asinsvadu sistēmas darbību, stimulē centrālo nervu sistēmu, normalizē muskuļu tonusu, stabilizē locītavas, attīsta koordināciju, līdzsvaru un lokanību.

  Piedāvājam saņemt mūsu pakalpojumus (konsultācijas, individuālas vingrošanas un vingrošanu grupā)

  Pierakstīties varat zvanot pa tālruni +37127740933 darba dienās no plkst. 9:00 līdz 16:00 vai rakstot uz e - pastu: info.concordiall@gmail.com

   

  Grupu nodarbību grafiks.

  Grupu nodarbības notiek:
  PIRMDIENĀS:
  9:00 Vienības gatvē 109  Anete
  OTRDIENĀS:
  10.00 Maskavas ielā 40 - Aldis

  18.00 Vienības gatvē 109 - Kristīne

  TREŠDIENĀS:
  18.00 Vienības gatvē 109 - Aldis

  Grupu nodarbības klātienē ar derīgu Covid-19 sertifikātu vai sertifikātu par Covid-19 pārslimošanas faktu.

  Vietu skaits grupā ierobežots, tādēļ aicinām pieteikties savlaicīgi.

    https://concordiall.lv/grupu-nodarbibas

 • Mehāniskā limfodrenāža (IKT), limfodrenāžas zābaki

  Aparāta limfodrenāža (intermitējošā kompresijas terapija, kompresijas zābaki, limfodrenāžas zābaki). Bieži vien mūsu limfātiskai sistēmai ir vajadzīgs atbalsts. Efektīvu palīdzību spēj sniegt mehāniskā limfodrenāža. Limfodrenāžas zābaki, ko dēvē arī par gaisa zābakiem. Metodes pamatā ir saspiesta ritmiska gaisa padeve caur zābakos un jostā speciāli izveidotām manšetēm, kas ir pieslēgtas pie aparāta. Elastīgās manšetes ar gaisa palīdzību masē ekstremitātes, mehāniski  iedarbojas uz ādu, zemādas tauku slāni, muskuļiem, vēnām un limfvadiem. Gaisa spiediena stiprumu un intensitāti var pielāgot katram individuāli. Primāri limfodrenāža ir ārstniecības metode, kas spēj palīdzēt ļoti plašam cilvēku

  Aparāta limfodrenāža (intermitējošā kompresijas terapija, kompresijas zābaki, limfodrenāžas zābaki).

  Bieži vien mūsu limfātiskai sistēmai ir vajadzīgs atbalsts. Efektīvu palīdzību spēj sniegt mehāniskā limfodrenāža. Limfodrenāžas zābaki, ko dēvē arī par gaisa zābakiem. Metodes pamatā ir saspiesta ritmiska gaisa padeve caur zābakos un jostā speciāli izveidotām manšetēm, kas ir pieslēgtas pie aparāta. Elastīgās manšetes ar gaisa palīdzību masē ekstremitātes, mehāniski  iedarbojas uz ādu, zemādas tauku slāni, muskuļiem, vēnām un limfvadiem. Gaisa spiediena stiprumu un intensitāti var pielāgot katram individuāli.

  Primāri limfodrenāža ir ārstniecības metode, kas spēj palīdzēt ļoti plašam cilvēku lokam.  Limfodrenāža ir neaizvietojama ārstējot smagas limfostāzes formas, mehāniskā limfodrenāža tiek kombinēta ar kompresijas pārsēja uzsaitēšanu procedūras beigās.

   

  Ārstnieciskos  nolūkos:

  • Limfedēma - kad audos uzskrājās liekais šķidrums (limfa) izraisot pietūkumu kājā/s un rokā/s,
  • Pēc liposakcijas - limfodrenāža palīdz saglabāt sasniegto rezultātu, palielina audu elastību, samazina sāpes un palielina funkcionālās spējas.
  • Vēnu mazspējas un citu venozās atteces problēmu ārstēšanā,
  • Trombozes profilaksei,
  • Rehabilitācijai pēc traumām,
  • Muskuļu atslābināšanai pēc intensīvas fiziskas slodzes,
  • No organisma tiek izvadīti kaitīgie vielmaiņas galaprodukti.

   

  Profilaktiskajos nolūkos:

  • Celulīta ārstēšanai un profilaksei,
  • Kāju un gurnu apjoma samazināšanai,
  • Ādas tonusa uzlabošanai,
  • Vielmaiņas uzlabošanai,
  • Figūras korekcijai,
  • No organisma tiek izvadīti kaitīgie vielmaiņas galaprodukti.

   

  Atjaunināšanās nolūkos:

  • Uzlabo asins un limfas cirkulāciju,
  • Paātrina muskuļu atjaunošanos pēc fiziskām slodzēm,
  • Samazina traumu un sastiepumu risku,
  • Uzlabo sportisko sniegumu,
  • Samazina pietūkumu,
  • Noņem kāju smaguma sajūtu,
  • No organisma tiek izvadīti kaitīgie vielmaiņas galaprodukti.

   

   

  Zināšanai:

  Klasiskā limfodrenāžas masāža ilgst 30 minūtes.

  Speciālists izvērtē induviduāli aptuveno procedūru skaitu, atkarībā no estētiskajām vai medicīniskajām indikācijām. 

  Medicīniskajām indikācijām procedūras ilgums atkarībā no tūskas lokalizācijas, smaguma un īpatnībām.

  Medicīniskām procedūrām nepieciešams ārsta norīkojums.

   

  Absolūtas kontrindikācijas:

  dekompensēta sirds mazspēja;

  dziļo vēnu tromboze;

  erysipelas (roze);

  erozīvā dermatoze;

  perifēro artēriju oklūzijas slimība (III un IV stadija);

  menstruācijas pirmās dienas,

   

  Relatīvās kontraindikācijas:

  perifēro artēriju oklūzijas slimība (I un II stadija );

  aktīvs ļaundabīgs process;

  cukura diabēts, sīko un lielo asinsvadu bojājumi.

   

  Gaisa zābaku - Limfodrenāžas cenas:

  10 min 10 eur

  20 min 15 eur

  30 min 25 eur

  40 min 30 eur

   

   

    https://concordiall.lv/mehaniska-limfodrenaza

 • Limfedēmas mazināšanas programma

  Limfedēmas mazināšanas programma tiek veikta 5 dienas.

  Limfedēmas mazināšanas programma

  Konsultācijas laikā fizioterapeits rūpīgi ievāks anamnēzi. Tā ir nformācija par saslimšanas sākumu, veiktajiem izmeklējumiem, iepriekšēju ārstēšanu un lietotiem medikamentiem. Speciālists noskaidros pašreizējās sūdzības, šobrīd lietoto limfedēmas terapiju (ja tāda ir). Konsultācija laikā veiks tūskas skartās zonas apkārtmēra mērījumus un nepieciešamos speciālos testus, lai piemērotu atbilstošu ārstēšanu. Tiks sastādīts limfātiskas tūskas terapijas plāns, kas intensīvajā fāzē paredz aptuveni 10 tikšanās reizes 2 stundu garumā (vēlams katru darba dienu). Pacients tiek izglītots par limfātisko tūsku, tās ārstēšanu, izrunāta ādas kopšana un rastas atbildes uz citiem pacienta interesējošiem jautājumiem.

  Uztura speciālista konsultācijas laikā tiek veikta pacienta izglītošana uztura jautājumos un, izvērtējot katra pacienta individuālās vajadzības, izveidots uztura plāns. Pielāgots uztura režīms palīdz sasniegt labāku rezultātu tūskas intensīvās terapijas laikā, un tā uzturēšanu.

  Katrā limfedēmas terapija tikšanās reizē paredzēta individuāla vingrošanas nodarbība fizioterapeita uzraudzībā (45 min), kurā veic mērenu līdz vidējas intensitātes aerobo (kardio) slodzi, kustību apjomu uzlabojošus un spēka vingrojumus.

  Individuālas fizioterapijas nodarbības laikā (1h 15min) pielieto manuālas limfodrenāžas paņēmienus un citas mīksto audu tehnikas, tās kombinējot ar negatīvā spiediena un intermitējošās pneimatiskās kompresijas terapiju. Pēc nodarbības saitē speciālu daudzslāņu pārsēju sistēmu, ar kuru pacients dodas mājās.

  Limfātiskās tūskas intensīvās terapijas fāzes beigās tiek individuāli piemeklēts un piemērīts kompresijas apģērbs. Kompresijas apģērbu pacients valkās katru dienu limfātiskās tūskas uzturošās fāzes laikā un tas kalpo aptuveni 6– 8 mēnešus.

    https://concordiall.lv/limfedemas-mazinasanas-programma

 • PNF

  PNF jeb proprioreceptīvās neiromuskulārās facilitācijas tehnikā tiek izmantota kustību - balsta aparāta receptoru sniegtā informācija par kustību specifiku un ķermeņa pozīciju telpā, lai uzlabotu neiromuskulārās sistēmas darbību.

  PNF jeb proprioreceptīvās neiromuskulārās facilitācijas tehnikā tiek izmantota kustību - balsta aparāta receptoru sniegtā informācija par kustību specifiku un ķermeņa pozīciju telpā, lai uzlabotu neiromuskulārās sistēmas darbību. Ar šīs tehnikas palīdzību tiek veicināta vai kavēta konkrētu muskuļu darbība, lai padarītu efektīvāku ķermeņa darbību kopumā un atvieglotu spēju ergonomiski veikt tādas ikdienā nepieciešamas aktivitātes kā, piemēram, pietupšanos un kāpšanu pa kāpnēm.

    https://concordiall.lv/pnf

 • Ultraskaņa

  Ultraskaņa ir viena no fizikālās medicīnas metodēm, kurā, ar mehāniskām svārstībām iedarbojoties uz audiem, tiek veikta to mikromasāža un mikrovibrācija. Ultraskaņa paātrina vielmaiņas procesu, uzlabo asinsriti un limfteci, irdina rētaudus, mazina iekaisuma procesus, sāpes un tūsku. Iespējama arī ultraskaņas fonoforēze, kuras laikā ar tās palīdzību, caur ādu tiek ievadīti medikamenti.

  Ultraskaņa ir viena no fizikālās medicīnas metodēm, kurā, ar mehāniskām svārstībām iedarbojoties uz audiem, tiek veikta to mikromasāža un mikrovibrācija. Ultraskaņa paātrina vielmaiņas procesu, uzlabo asinsriti un limfteci, irdina rētaudus, mazina iekaisuma procesus, sāpes un tūsku.

  Iespējama arī ultraskaņas fonoforēze, kuras laikā ar tās palīdzību, caur ādu tiek ievadīti medikamenti.

    https://concordiall.lv/ultraskana

 • Motoro punktu kartēšana un NMES

  Transkutāno neiromuskulāro elektrostimulāciju (NMES) pielieto pēc nervu un/vai muskuļu bojājumiem, kas radušies gan pēc traumām, gan pēc nerva sašūšanas operācijām.

  Transkutāno neiromuskulāro elektrostimulāciju (NMES) pielieto pēc nervu un/vai muskuļu bojājumiem, kas radušies gan pēc traumām, gan pēc nerva sašūšanas operācijām.

  NMES mērķis ir:

  • palielināt motoro vienību skaitu;
  • atjaunot muskuļu inervāciju (nerva darbību);
  • uzlabot muskuļu spēku un funkciju.

    https://concordiall.lv/lapa_106

 • Uztura speciālists

  Uztura speciālists ir ārstniecības persona, kas ikdienā stādā funkcionālo speciālistu komandā kā arī sadarbojas ar citu medicīnas nozaru speciālistiem. Uztura speciālists veic izglītošanu uztura jautājumos, lai palīdzētu pacientiem ar hroniskām saslimšanām, cilvēkiem, kas vēlas samazināt vai kuriem ir nepieciešams palielināt svaru, izveidojot uztura plānu un izvērtējot katra pacienta individuālās vajadzības.  Lai konsultācija būtu pilnvērtīgāka, vēlams uz pirmreizējo vizīti ierasties ar:  asins analīžu rezutātiem (pilna asins aina, glikoze, glikozētais hemoglobīns (HbA1c), feritīns, urīnskābe, D vitamīns, TSH (tireotropais hormons), holesterīns, ALAT, ASAT); trīs dienu uztura dienasgrām
  Uztura speciālists ir ārstniecības persona, kas ikdienā stādā funkcionālo speciālistu komandā kā arī sadarbojas ar citu medicīnas nozaru speciālistiem. Uztura speciālists veic izglītošanu uztura jautājumos, lai palīdzētu pacientiem ar hroniskām saslimšanām, cilvēkiem, kas vēlas samazināt vai kuriem ir nepieciešams palielināt svaru, izveidojot uztura plānu un izvērtējot katra pacienta individuālās vajadzības.

   Lai konsultācija būtu pilnvērtīgāka, vēlams uz pirmreizējo vizīti ierasties ar: 
  • asins analīžu rezutātiem (pilna asins aina, glikoze, glikozētais hemoglobīns (HbA1c), feritīns, urīnskābe, D vitamīns, TSH (tireotropais hormons), holesterīns, ALAT, ASAT);
  • trīs dienu uztura dienasgrāmatu. 

    https://concordiall.lv/lapa_107