Jaunumi

 • 13.06.2024

  Uztura speciālista atbalsts 1 nedēļas garumā

  Dažreiz ar uztura speciālista konsultāciju ir par maz, lai paša spēkiem ieviestu pārmaiņas un jaunus, veselīgus ieradumus ikdienā. Atbalsts un atgriezeniskā saite par to, kā uzlabot maltīti var būt atslēga mērķu sasniegšanai un motivācijas saglabāšanai!

  13.06.2024

  Dažreiz ar uztura speciālista konsultāciju ir par maz, lai paša spēkiem ieviestu pārmaiņas un jaunus, veselīgus ieradumus ikdienā. Atbalsts un atgriezeniskā saite par to, kā uzlabot maltīti var būt atslēga mērķu sasniegšanai un motivācijas saglabāšanai!

  Uztura speciālists Tev ik dienu sniegs individuālus ieteikumus, kā uzlabot Tavu maltīti, pārtikas produktu un gatavošanas izvēli, sniegs motivāciju, atbildēs uz Tev interesējošiem jautājumiem, lai Tu saprastu, vai esi uz pareizā ceļa jaunu ieradumu veidošanā!

  Ilgums - Katru dienu (izņemot svētdienu) atbalsts WhatsApp lietotnē nedēļas garumā*

  *Pakalpojuma cena par 1 nedēļu (izņemot svētdienu) - 90 eur ar iespēju pagarināt pakalpojuma saņemšanu līdz 1 mēnesim.

  Pakalpojumu iespējams saņemt tikai pēc pirmās konsultācijas pie uztura speciālista

   

  :https://concordiall.lv/raksts_/84/56/Uztura-specialista-atbalsts-1-nedelas-garuma

 • 23.05.2024

  Ārstnieciskā vingrošana grūtniecības laikā

  Bērniņa gaidīšanas laikā, ir ļoti svarīgi, lai topošā māmiņa justos labi. Mūsu fizioterapeite Paula Alksne gaidīs Jūs gan uz individuālām, gan grupu nodarbībām un palīdzēs šo gaidīšanas laiku padarīt vēl omulīgāku! Ārstnieciskā vingrošana grūtniecības laikā uzlabo pašsajūtu, veselību, un palīdz justies gan fiziski, gan psiholoģiski labāk. Regulāras mērenas intensitātes fiziskās aktivitātes grūtniecības laikā palīdz sagatavoties dzemdībām un pēcdzemdību periodam.

  23.05.2024

  Bērniņa gaidīšanas laikā, ir ļoti svarīgi, lai topošā māmiņa justos labi. Mūsu fizioterapeite Paula Alksne gaidīs Jūs gan uz individuālām, gan grupu nodarbībām un palīdzēs šo gaidīšanas laiku padarīt vēl omulīgāku!

  Ārstnieciskā vingrošana grūtniecības laikā uzlabo pašsajūtu, veselību, un palīdz justies gan fiziski, gan psiholoģiski labāk. Regulāras mērenas intensitātes fiziskās aktivitātes grūtniecības laikā palīdz sagatavoties dzemdībām un pēcdzemdību periodam.

  Tā uzlabo sirds un asinsvadu sistēmu, elpošanas sistēmu, venozo atteci, iemāca pareizu elpošanu, stiprina ķermeņa muskulatūru un palīdz mazināt sāpes un diskomfortu.

  Vingrošanas nodarbības ietver stiprinošus vingrojumus, elpošanas vingrinājumus, stiepšanās vingrinājumus un dažādas relaksācijas pozas.

  Ārstniecisko vingrošanu grupā atļauts uzsākt ar ārstējošā ārsta zīmi, kas apstiprina, ka grūtnieces drīkst nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.

  Pieteikties uz nodarbību varat, zvanot uz tālruni: +371 27740933, katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 16:00 vai piesakoties elektroniski mājaslapā: www.concordiall.lv

  Attēli ir publicēti ar pacientes atļauju!

  Attēli ir publicēti ar pacientes atļauju!

  :https://concordiall.lv/raksts_/84/55/Arstnieciska-vingrosana-grutniecibas-laika

 • 12.04.2024

  Limfodrenāža; limfodrenāžas zābaki (Intermitējošā kompresijas terapija - ITK)

  Primāri limfodrenāža ir ārstniecības metode, kas spēj palīdzēt ļoti plašam cilvēku lokam.  Limfodrenāža ir neaizvietojama ārstējot smagas limfostāzes formas, mehāniskā limfodrenāža tiek kombinēta ar kompresijas pārsēja uzsaitēšanu procedūras beigās (ja tāda ir nepieciešama).

  12.04.2024

  Primāri limfodrenāža ir ārstniecības metode, kas spēj palīdzēt ļoti plašam cilvēku lokam.  Limfodrenāža ir neaizvietojama ārstējot smagas limfostāzes formas, mehāniskā limfodrenāža tiek kombinēta ar kompresijas pārsēja uzsaitēšanu procedūras beigās (ja tāda ir nepieciešama).

  Limfodrenāžu izmanto:

  Ārstnieciskos  nolūkos,

  Profilaktiskajos nolūkos,

  Atjaunināšanās nolūkos.

   

  10 min.- 10,00 eur 20 min.- 15,00 eur 30 min.- 25,00 eur 40 min.-30 eur

  :https://concordiall.lv/raksts_/84/54/Limfodrenaza-limfodrenazas-zabaki-Intermitejosa-kompresijas-terapija---ITK

 • 10.04.2024

  Kompresijas apģērbu mērīšana

  Individuāla kompresijas apģērba mērīšana ir domāta pacientiem ar limfas atteces traucējumiem/limfātisko tūsku. Speciālists piemeklēs atbilstošāko un efektīvāko kompresijas apģērbu katram pacientam/klientam individuāli pēc viņu vajadzībām, vēlmēm un dzīves stila.

  10.04.2024

  Individuāla kompresijas apģērba mērīšana ir domāta pacientiem ar limfas atteces traucējumiem/limfātisko tūsku.

  Speciālists piemeklēs atbilstošāko un efektīvāko kompresijas apģērbu katram pacientam/klientam individuāli pēc viņu vajadzībām, vēlmēm un dzīves stila.

   

  Pieejami dažādi limfātiskās terapijas apģērbu veidi kājām un rokām:

  • Pusgarās, garās zeķes,
  • Zeķubikses, Zeķubikses vīriešiem,
  • Šorti virs un zem ceļa,
  • Legingi,
  • Pirkstu zeķītes
  • Cimdi ar un bez pirkstu galiem,
  • Cimdi dažādos garumos,
  • Piedurknes ar un bez papildus stiprinājumiem,
  • Piedurkne kopā ar cimdu daļu.

   

  Ir pieejamas:

  • trīs dažādas miesas krāsas,
  • citas standarta neuzkrītošas krāsas,
  • dažādas spilgtas un košas krāsas.

   

   

  :https://concordiall.lv/raksts_/84/53/Kompresijas-apgerbu-merisana

 • 13.03.2024

  Limfātiskas tūskas jeb limfedēmas mazināšanas programmu

  Mūsu fizioterapeitu komanda piedāvā limfātiskas tūskas jeb limfedēmas mazināšanas programmu. Regulāri papildinām savas zināšanas un prasmes par limfedēmas ārstēšanu un individuāli pielāgojam terapiju gan pacienta klīniskajām, gan psihosociālajām vajadzībām. Fizioterapeita konsultācija (1x). Uztura speciālista konsultācija (1x). Individuālas vingrošanas nodarbības fizioterapeita uzraudzībā (10x). Individuālas fizioterapijas nodarbības – mīksto audu tehnikas, manuāla limfodrenāža, negatīvā spiediena terapija, intermitējošā pneimatiskā kompresija un kompresijas terapija ar speciālu daudzslāņu pārsēju sistēmu. (10x) Individuāla kompresijas apģērba mērīšana (1x).

  13.03.2024

  Mūsu fizioterapeitu komanda piedāvā limfātiskas tūskas jeb limfedēmas mazināšanas programmu. Regulāri papildinām savas zināšanas un prasmes par limfedēmas ārstēšanu un individuāli pielāgojam terapiju gan pacienta klīniskajām, gan psihosociālajām vajadzībām.

  1. Fizioterapeita konsultācija (1x).
  2. Uztura speciālista konsultācija (1x).
  3. Individuālas vingrošanas nodarbības fizioterapeita uzraudzībā (10x).
  4. Individuālas fizioterapijas nodarbības – mīksto audu tehnikas, manuāla limfodrenāža, negatīvā spiediena terapija, intermitējošā pneimatiskā kompresija un kompresijas terapija ar speciālu daudzslāņu pārsēju sistēmu. (10x)
  5. Individuāla kompresijas apģērba mērīšana (1x).

   

  Aicinām uz atkārtotu konsultāciju pēc 6-8 mēnešiem, lai novērtētu limfātiskās tūskas terapijas rezultātu pēc uzturošās fāzes un piemērītu jaunu kompresijas apģērbu.

   

   

  :https://concordiall.lv/raksts_/84/51/Limfatiskas-tuskas-jeb-limfedemas-mazinasanas-programmu

 • 07.12.2023

  Mūsu komandai pievienojusies uztura speciāliste Samanta Elizabete Ozola

  Priecājamies, ka mūsu komandai pievienojusies uztura speciāliste Samanta Elizabete Ozola.  Kas ir uztura speciālists? Tā ir ārstniecības persona, kas ikdienā stādā funkcionālo speciālistu komandā kā arī sadarbojas ar citu medicīnas nozaru speciālistiem. Uztura speciālists veic izglītošanu uztura jautājumos, lai palīdzētu pacientiem ar hroniskām saslimšanām, cilvēkiem, kas vēlas samazināt vai kuriem ir nepieciešams palielināt svaru, izveidojot uztura plānu un izvērtējot katra pacienta individuālās vajadzības.  Lai konsultācija būtu pilnvērtīgāka, vēlams uz pirmreizējo vizīti ierasties ar: asins analīžu rezutātiem (pilna asins aina, glikoze, glikozētais hemoglobīns (HbA1c), feritīns, urīnskābe, D vitamīns, TSH (tireotropais hormons), holesterīns, ALAT, ASAT, HOMA indekss); trīs dienu uztura dienasgrāmatu. Lai pieteiktos uz konsultāciju, varat zvanīt pa tālruni: +371 27740933 katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 16:00 , un mūsu administrators sniegs atbildes uz Jūsu interesējošiem jautājumiem!

  07.12.2023

  Priecājamies, ka mūsu komandai pievienojusies uztura speciāliste Samanta Elizabete Ozola.
  ???? Kas ir uztura speciālists? Tā ir ārstniecības persona, kas ikdienā stādā funkcionālo speciālistu komandā kā arī sadarbojas ar citu medicīnas nozaru speciālistiem. Uztura speciālists veic izglītošanu uztura jautājumos, lai palīdzētu pacientiem ar hroniskām saslimšanām, cilvēkiem, kas vēlas samazināt vai kuriem ir nepieciešams palielināt svaru, izveidojot uztura plānu un izvērtējot katra pacienta individuālās vajadzības.
  ???? Lai konsultācija būtu pilnvērtīgāka, vēlams uz pirmreizējo vizīti ierasties ar:
  ▪️ asins analīžu rezutātiem (pilna asins aina, glikoze, glikozētais hemoglobīns (HbA1c), feritīns, urīnskābe, D vitamīns, TSH (tireotropais hormons), holesterīns, ALAT, ASAT, HOMA indekss);
  ▪️ trīs dienu uztura dienasgrāmatu.
  Lai pieteiktos uz konsultāciju, varat zvanīt pa tālruni: +371 27740933 katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 16:00 , un mūsu administrators sniegs atbildes uz Jūsu interesējošiem jautājumiem!

  :https://concordiall.lv/raksts_/84/50/Musu-komandai-pievienojusies-uztura-specialiste-Samanta-Elizabete-Ozola

 • 25.09.2022

  KUSTĪBA IR VIENS NO CILVĒKA DZĪVES PAMATNOSACĪJUMIEM

  Šā gada 19. septembrī Latvijas radio 1 rīta programmā "Kā labāk dzīvot" kopā ar citiem viesiem viesojās mūsu fizioterapeite Liene Leske. KUSTĪBA IR VIENS NO CILVĒKA DZĪVES PAMATNOSACĪJUMIEM. Jaunākie pētījumi liecina par mazkustības pieaugumu pasaulē. Aprēķini rāda, ka iespējama nākamo paaudžu dzīves ilguma samazināšanās uz dažādu hronisku slimību skaita palielināšanās rēķina (aptaukošanās, sirds un asinsvadu slimības, cukura diabēts, onkoloģija u.c.)*. ️No 23. līdz 30. septembrim Eiropā un Latvijā risināsies sporta nedēļa, kuras mērķis ir palīdzēt uzsākt sportiskas aktivitātes. Sports Medicine and Health Science 1 (2019) 3- 10 Drīz Eiropas sporta nedēļa: kāpēc svarīgi nepalikt malā un kustēties / LR1 / / Latvijas Radio 1 (lsm.lv)

  25.09.2022

  Šā gada 19. septembrī Latvijas radio 1 rīta programmā "Kā labāk dzīvot" kopā ar citiem viesiem viesojās mūsu fizioterapeite Liene Leske.

  KUSTĪBA IR VIENS NO CILVĒKA DZĪVES PAMATNOSACĪJUMIEM.

   • Jaunākie pētījumi liecina par mazkustības pieaugumu pasaulē.
   • Aprēķini rāda, ka iespējama nākamo paaudžu dzīves ilguma samazināšanās uz dažādu hronisku slimību skaita palielināšanās rēķina (aptaukošanās, sirds un asinsvadu slimības, cukura diabēts, onkoloģija u.c.)*.
   • ️No 23. līdz 30. septembrim Eiropā un Latvijā risināsies sporta nedēļa, kuras mērķis ir palīdzēt uzsākt sportiskas aktivitātes.

  Sports Medicine and Health Science 1 (2019) 3- 10

  Drīz Eiropas sporta nedēļa: kāpēc svarīgi nepalikt malā un kustēties / LR1 / / Latvijas Radio 1 (lsm.lv)

  :https://concordiall.lv/raksts_/84/49/KUSTIBA-IR-VIENS-NO-CILVEKA-DZIVES-PAMATNOSACIJUMIEM

 • 25.09.2022

  EYOC 2022 (Eiropas jauniešu čempionāts) UGĀRIJĀ.

  Šogad no 1.jūlija līdz 4.jūlijam Ungārijā norisinājās Eiropas jauniešu čempionāts trijās disciplīnās: sprinta, garajā un stafete. Kopā ar Latvijas jauniešu izlasi un treneriem Baibu Smilu un Fricis Spektors, devās arī mūsu fizioterapeite Liene Leske. Neskatoties uz diezgan siltajiem laika apstākļiem (+33 līdz + 38) un notikumiem trasē, Latvija neoficiālajā komandu kopvērtējumā ir augstajā 7. vietā. vairāk varat lasīt: https://lof.lv/os-zinas-arhivs?id=3540 EYOC2022 rezultāti: https://orienteering.sport/event/european-youth-orienteering-championships/welcome/

  25.09.2022

  Šogad no 1.jūlija līdz 4.jūlijam Ungārijā norisinājās Eiropas jauniešu čempionāts trijās disciplīnās: sprinta, garajā un stafete. Kopā ar Latvijas jauniešu izlasi un treneriem Baibu Smilu un Fricis Spektors, devās arī mūsu fizioterapeite Liene Leske. Neskatoties uz diezgan siltajiem laika apstākļiem (+33 līdz + 38) un notikumiem trasē, Latvija neoficiālajā komandu kopvērtējumā ir augstajā 7. vietā.

  :https://concordiall.lv/raksts_/84/48/EYOC-2022-Eiropas-jauniesu-cempionats-UGARIJA.

 • 20.09.2021

  JWOC 2021

  No 4. septembra līdz 10. septembrim Turcijā Kocaeli provincē notika Pasaules junioru orientēšanās čempionāts (JWOC). Latvijas izlase šogad tiek pārstāvēta ar maksimālo dalībnieku skaitu, tas ir,12 sportistiem (W20 Elza Ķuze, Kristīne Brunere, Anna Emīlija Suta, Laura Berķe, Leonarda Baltiņa, Agnese Jaunmuktāne. M20 Matīss Saulīte, Jēkabs Niklāvs Janovs. Emīls Zērnis, Austris Kalniņš, Emīls Lazdāns, Gustavs Staņa), treneriem Baibu Smilu, Frici Spektoru un mūsu fizioterapeiti Lieni Leski.

  20.09.2021

   

  No 4. septembra līdz 10. septembrim Turcijā Kocaeli provincē notika Pasaules junioru orientēšanās čempionāts (JWOC). Reljefs kalnains, gana izaicinošs un sarežģīts.

  Latvijas izlase šogad tiek pārstāvēta ar maksimālo dalībnieku skaitu, tas ir,12 sportistiem (W20 Elza Ķuze, Kristīne Brunere, Anna Emīlija Suta, Laura Berķe, Leonarda Baltiņa, Agnese Jaunmuktāne. M20 Matīss Saulīte, Jēkabs Niklāvs Janovs. Emīls Zērnis, Austris Kalniņš, Emīls Lazdāns, Gustavs Staņa), treneriem Baibu Smilu, Frici Spektoru un mūsu fizioterapeiti Lieni Leski.

  Čempionāts norisinājās piecās disciplīnās - sprints, vidējās distances kvalifikācija, vidējās distances fināls, garā distance un stafete.

   

  Sprintā labākais rezultāts sieviešu konkurencē 115 dalībnieku vidū Laurai Berķei 38. vieta, Elzai Ķuzei 43. vieta, Kristīnei Brunerei 51. vieta. Vīriešu  konkurencē labākais rezultāts 133 dalībnieku vidū 73, vieta Matīsam Saulītem.

  Vidējās distances kvalifikācijas A finālā  kvalificējās piecas sportistes (Elza Ķuze, Kristīne Brunere, Anna Emīlija Suta, Laura Berķe un Leonarda Baltiņa).

  Vidējās distances A finālā TOP 20 sieviešu konkurencē 15. vieta Elzai Ķuzei , bet B finālā 3. vieta Agnesei Jaunmuktānei, 8. vieta Emīlam Zērnim, 24, vieta Matīsam Saulītem

  Garajā distancē 34 vieta Elzai Ķuzei, 42. vieta Laurai Berķei, 55. vieta Leonardai Baltiņai, savukārt Jēkabam Niklāvam Janovam M 20 grupā 70. vieta.

  Stafetē M20 grupā Latvijas 1 komanda izcīnija 23. veitu, savukārt Latvijas 2 komanda 19. vietu. W20 grupā latvijas 1 komanta 18. vietā un Latvijas 2 komanda čempionātu noslēdza 20. vietā.

   

   Visa informācija pieejama:  http://www.jwoc2020.org/ 

  JWOC 2021

  :https://concordiall.lv/raksts_/84/47/JWOC-2021

 • 01.09.2021

  Atsākam grupu nodarbības

  Grupu nodarbības notiek: PIRMDIENĀS: 9:00 Vienības gatvē 109  Anete OTRDIENĀS: 10.00 Maskavas ielā 40 - Aldis 18.00 Vienības gatvē 109 - Kristīne TREŠDIENĀS: 18.00 Vienības gatvē 109 - Aldis

  01.09.2021

  Grupu nodarbības notiek:
  PIRMDIENĀS:
  9:00 Vienības gatvē 109  Anete
  OTRDIENĀS:
  10.00 Maskavas ielā 40 - Aldis

  18.00 Vienības gatvē 109 - Kristīne

  TREŠDIENĀS:
  18.00 Vienības gatvē 109 - Aldis

  Grupu nodarbības klātienē ar derīgu Covid-19 sertifikātu vai sertifikātu par Covid-19 pārslimošanas faktu.

  Vietu skaits grupā ierobežots, tādēļ aicinām pieteikties savlaicīgi.

  :https://concordiall.lv/raksts_/84/46/Atsakam-grupu-nodarbibas

 • 24.08.2021

  Eiropas jauniešu čempionāts orientēšanās

  Pagājušajā nedēļā (no 19. augusta līdz 22. augustam) pēc divu gadu pārtraukuma Lietuvā Viļņā un tās apkārtnē notika Eiropas jauniešu čempionāts EYOC 2021, uz kurieni devās arī Latvijas jaunie orientieristi 16 sportistu un treneru Baiba Smila, Henrijs Freimanis, Kaspars Radziņš un fizioterapeites Liene Leske sastāvā.

  24.08.2021

  Pagājušajā nedēļā (no 19. augusta līdz 22. augustam) pēc divu gadu pārtraukuma Lietuvā Viļņā un tās apkārtnē notika Eiropas jauniešu čempionāts EYOC 2021, uz kurieni devās arī Latvijas jaunie orientieristi 16 sportistu un treneru Baiba Smila, Henrijs Freimanis, Kaspars Radziņš un fizioterapeites Liene Leske sastāvā.
  Garajā distancē labākie rezultāti ir 14. vietas ieguvējiem V16 grupā - Audrim Odo Vītoliņam un V18 grupā - Matīsam Saulītem.
  Stafetē divas piektās vietas - S18 grupā Leonardai Baltiņai, Laurai Berķei un Agnesei Jaunmuktānei, bet S16 grupā Rūtai Dāboliņai, Aigai Strazdiņai un Sandai Lapiņai. S18 grupās cīņa bija aizraujoša un sparaiga, jo par 3.vietu cīnījās Ungārijas, Latvijas, Krievijas un Čehijas komandas. Finiša taisnē Agnese par 1 sek piekāpās Ungārijas sportistei.
  Savukārt sprintā labāko trīsdesmitniekā viekļuva Sanda Lapiņa, kurai 27. vieta S16 grupā, un Leonarda Baltiņa, kurai 28. vieta S18 grupā.

  FOTO - EYOC 2021

  :https://concordiall.lv/raksts_/84/45/Eiropas-jauniesu-cempionats-orientesanas

 • 29.03.2021

  Pēc pārslimota COVID - 19

  Ar vien biežāk arī mēs savā praksē konsultējam pacienus pēc pārslimota COVID - 19, kuriem galvenās sūdzības ir par nespēku, sirdsklauvēm, sausu klepu, noguruma sajūtu un pastiprinātu svīšanu pie mazas slodzes vai veicot ikdienas aktivitātes.

  29.03.2021

  Ar vien biežāk arī mēs savā praksē konsultējam pacienus pēc pārslimota COVID - 19, kuriem galvenās sūdzības ir par nespēku, sirdsklauvēm, sausu klepu, noguruma sajūtu un pastiprinātu svīšanu pie mazas slodzes vai veicot ikdienas aktivitātes.

  Šis vīruss var ietekmēt daudzu orgānu sistēmas, piemēram, sirds asinsvadu, elpošanas, gremošanas u.c..Vīruss ir viltīgs ar to, ka, pat pēc vieglas saslimšanas, blakus parādības var izpausties pēc kāda laika, piemēram, pēc mēneša. Nogurums, nespēks, sauss klepus un citi simptomi var saglabāties līdz pat 60 dienām un ilgāk. Tiek rekomendēts veikt EKG (elektrokardiogramma), EHO kardiogrāfiju, plaušu rentgenogrammu un citus izmeklējumus.

  Pēc izslimošanas iesakam vērsties pie rehabilitācijas speciālistiem (rehabilitologs, sporta ārsts, fizioterapeits), jo, atkarībā no slimības pakāpes, tiks sastādīta individuāla programma un pareizi nodozēta slodzes intensitāte.

  Lai varētu atveseļoties pēc iespējas ātrāk, fizioterapijai ir liela loma. Vingrojumu programma iekļauj*:

  • pacienta izglītošanu par slimības gaitu;
  • lēni, pakāpeniski uzsākt ikdienas gaitas, kas mijas ar atpūtu;
  • aerobas slodzes vingrinājumi (individuāli);
  • līdzsvara un relaksācijas vingrinājumi;
  • vispārattīstošie vingrinājumi (individuāli);
  • elpošanas vingrinājumi (ja nepieciešami).

  Pirms slodzes, slodzes laikā un pēc slodzes kontrolēt*:

  • elpošanas biežumu;
  • sirdsdarbības frekvenci jeb pulsu;
  • skābekļa piesātinājumu ar oksimetru.

  Lai mierīgs Lieldienu gaidīšanas laiks un veselību visiem!

  * Royal Dutch Society for Physical Therapy (KNGF), Amersfoort, the Netherlands, 2020, "Recommendations for physiotherapy in patients with COVID-19"

  :https://concordiall.lv/raksts_/84/44/Pec-parslimota-COVID---19