Jaunumi

 • 23.05.2024

  Ārstnieciskā vingrošana grūtniecības laikā

  Bērniņa gaidīšanas laikā, ir ļoti svarīgi, lai topošā māmiņa justos labi. Mūsu fizioterapeite Paula Alksne gaidīs Jūs gan uz individuālām, gan grupu nodarbībām un palīdzēs šo gaidīšanas laiku padarīt vēl omulīgāku!

  Ārstnieciskā vingrošana grūtniecības laikā uzlabo pašsajūtu, veselību, un palīdz justies gan fiziski, gan psiholoģiski labāk. Regulāras mērenas intensitātes fiziskās aktivitātes grūtniecības laikā palīdz sagatavoties dzemdībām un pēcdzemdību periodam.

  Tā uzlabo sirds un asinsvadu sistēmu, elpošanas sistēmu, venozo atteci, iemāca pareizu elpošanu, stiprina ķermeņa muskulatūru un palīdz mazināt sāpes un diskomfortu.

  Vingrošanas nodarbības ietver stiprinošus vingrojumus, elpošanas vingrinājumus, stiepšanās vingrinājumus un dažādas relaksācijas pozas.

  Ārstniecisko vingrošanu grupā atļauts uzsākt ar ārstējošā ārsta zīmi, kas apstiprina, ka grūtnieces drīkst nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.

  Pieteikties uz nodarbību varat, zvanot uz tālruni: +371 27740933, katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 16:00 vai piesakoties elektroniski mājaslapā: www.concordiall.lv

  Attēli ir publicēti ar pacientes atļauju!

  Attēli ir publicēti ar pacientes atļauju!