Kas mēs esam

Esam neliels, zinošs, gados jauns kolektīvs, kurā apvienojušies enerģiski cilvēki ar pozitīvu domāšanu un dzīvespriecīgu skatu uz dzīvi.

„Concordia LL” tika izveidota 2011. gadā.

Mūsu darbības joma ir rehabilitācija, kur komandā strādā fizioterapeiti. Pie mūsu centra speciālistiem var vērsties, ja ir dažādas kaulu, locītavu un muskuļu saslimšanas, muskuļu saišu sastiepumi, plīsumi, kas radušies sadzīvē vai sportā, kā arī, ja attīstījušās nervu sistēmas, sirds un asinsvadu sistēmas saslimšanas. Mūsu speciālisti palīdzēs atveseļoties arī pēcoperāciju periodā.

Mēs esam pārliecināti, ka pat visbezcerīgākajā situācijā ir izeja. Liekot lietā savas zināšanas un pieredzi, cenšamies atrast šo izeju saviem klientiem. Vislielākais gandarījums ir tad, kad ar kopīgiem spēkiem sasniedzam pozitīvus rezultātus, kad smaida pacients, kuram bijusī problēma vairs nav problēma.

Gribam pateikt paldies mūsu esošiem un bijušajiem klientiem par uzticēšanos un sadarbību!

Liene Leske,
Valdes priekšsēdētāja

ConcordiaLLKo mēs darām

SIA „Concordia LL” profesionālā fizioterapeitu komanda sniedz šādus pakalpojumus:

 • Konsultācijas

  Pie fizioterapeita uz konsultāciju var nākt ne tikai kad, kad jau parādījušās kādas sūdzības par veselību, bet arī profilakses nolūkos.

  Pie fizioterapeita uz konsultāciju var nākt ne tikai tad, kad jau parādījušās kādas sūdzības, bet arī profilakses nolūkos.

   

  Lai labāk varētu atrisināt radušās veselības problēmas, konsultācijas laikā fizioterapeits:

  • uzklausa pacientu,
  • novērtē gaitu, stāju,
  • veic speciālus testus,
  • pārbauda muskuļu spēku un garumu un
  • informē pacientu par pareizu ergonomiju .

   

   Ja nepieciešams, tad konsultācijas laikā

  • pielieto mīksto audu tehnikas,
  • veic teipošanu un
  • sastāda individuālu, mājās patstāvīgi izpildāmu vingrojumu programmu  un apmāca, kā šos vingrojumus veikt pareizi.

    https://concordiall.lv/konsultacijas

 • Ārstnieciskā masāža

  Ārstnieciskā masāža ir pats populārākais masāžas veids. Tā veicina organisma funkciju normalizēšanos vai uzlabošanos dažādu slimību gadījumā.

  Ārstnieciskā masāža ir pats populārākais masāžas veids. Masāžas iedarbes pamatā ir humorāli reflektoras dabas procesi, ko regulē centrālā nervu sistēma. Atbildes reakciju un procesu rezultātā novēro organisma aizsardzības un pielāgošanās mehānismu mobilizāciju. Tas veicina organisma funkciju normalizēšanos vai uzlabošanos dažādu slimību gadījumā.

  Masāža veicina nogurušu muskuļu darbspēju palielināšanu. Ar masāžas palīdzību tiek atbrīvoti saspringtie muskuļi un dota iespēja organismam atjaunot līdzsvara stāvokli. Taču jāņem vērā, ka bieži vien saspringti muskuļi un ar tiem saistītās sāpes ir sekas nopietnākām stājas izmaiņām. Tādēļ, lai neiekļūtu apburtajā lokā, reizēm der kombinēt masāžu ar stāju koriģējošiem vingrojumiem vai citām fizioterapijas tehnikām.

  Masāžas ietekmē paaugstinās vai pazeminās nervu sistēmas uzbudināmība, ņemot vērā tās funkcionālo stāvokli un masāžas iedarbes mehānismu. Masāža labvēlīgi iedarbojas uz sirds un asinsvadu sistēmu, uz locītavām un to funkcijām, palielina saišu aparāta elastību un kustīgumu. Masāža uzlabo trofikas procesus ādā - attīra to no atmirušajām epidermas šūnām, stimulē sviedru un tauku dziedzeru darbību, kā arī labvēlīgi ietekmē ādas un muskuļu tonusu.

    https://concordiall.lv/arstnieciska-masaza

 • Ārstnieciskā vingrošana

  Ārstnieciskā vingrošana- fizioterapijas metode, kas vērsta uz cilvēka funkcionālā stāvokļa uzlabošanu.

  Ārstnieciskā vingrošana ir fizioterapijas metode, kas vērsta uz cilvēka funkcionālā stāvokļa uzlabošanu. Tā ir noderīga gan pie dažādu organisma sistēmu akūtām vai hroniskām saslimšanām, gan kā profilaktisks līdzeklis šo saslimšanu novēršanā. Ārstnieciskā vingrošana palīdzēs arī cilvēka fizisko darbspēju uzturēšanā vai atjaunošanā pēc dažādām traumām. Tā var būt vērsta gan uz visu cilvēka organismu kopumā, gan uz specifisku problēmzonu rehabilitāciju. Ārstniecisko vingrošanu piedāvājam gan grupu nodarbībās, gan individuālajās.

  Ārstnieciskā vingrošana sevī ietver arī funkcionālo treniņu

   .

    https://concordiall.lv/arstnieciska-vingrosana

 • Funkcionālais treniņš

  Funkcionālais treniņš-  īpašs uzsvars tiek vērsts uz ķermeņa dziļās muskulatūras stiprināšanu, ķermenis tiek sagatavots dažādām ikdienas darbībām un izaicinājumiem gan ikdienā, gan sportā.

  Funkcionālais treniņš - tajā īpašs uzsvars tiek likts uz ķermeņa dziļās muskulatūras stiprināšanu. Ķermenis tiek sagatavots dažādām ikdienas darbībām un izaicinājumiem gan ikdienā, gan sportā. Funkcionālais treniņš ļauj saglabāt un palielināt muskuļu spēku un masu, attīsta līdzsvaru, koordināciju, lokanību, kā arī pasargā no muguras sāpēm un locītavu traumām. Treniņā izmanto dažādus rīkus: bumbas, hanteles, nūjas, atsvarus, Airex līdzsvara virsmas un TRX iekares sistēmu, kur tiek izmantots tikai ķermeņa svars, sniedzot iespēju pašam kontrolēt pretestības spēku un grūtības pakāpi.

    https://concordiall.lv/funkcionalais-trenins

 • TRX spēka treniņš

  TRX spēka treniņš - TRX treniņu metodē tiek izmantota paša cilvēka ķermeņa svars, kā arī gravitācijas spēka radītā pretestība, lai padarītu grūtāku vingrojumu izpildi.

  TRX spēka treniņš - TRX treniņu metodē tiek izmantota paša cilvēka ķermeņa svars, kā arī gravitācijas spēka radītā pretestība, lai padarītu grūtāku vingrojumu izpildi. Treniņa laikā var tikt izmantotas gan dinamiskas kustības, gan statiska pozu noturēšana dažādās grūtības pakāpēs atkarībā no cilvēka fiziskās sagatavotības līmeņa. TRX treniņu metodi izmanto, lai uzlabotu muskulatūras spēku un izturību, ķermeņa stabilitāti, līdzsvaru, kā arī lokanību.

    https://concordiall.lv/trx-speka-trenins

 • Kinezioloģiskā teipošana

  Kinezioloģiskā teipošana - terapeitiska metode, ko izmanto sāpju, iekaisuma un tūskas mazināšanai, muskuļa tonusa normalizēšanai, locītavu stabilizēšanai un korekcijai.

  Kinezioloģiskā teipošana - terapeitiska metode, ko izmanto sāpju, iekaisuma un tūskas mazināšanai, muskuļa tonusa normalizēšanai, locītavu stabilizēšanai un korekcijai. Kinezioloģiskā teipinga mērķis ir veicināt ķermeņa pašatveseļošanās procesus, pasargājot pacientu no bieži vien nevajadzīgas medicīniskas iejaukšanās.

    https://concordiall.lv/kineziologiska-teiposana

 • TENS

  Tūkstošiem cilvāku cieš no akūtām vai hroniskām sāpēm, kurām par cēloni var būt perifērās nervu sistēmas un balsta – kustību aparāta izraisītas slimības. Viena no palīgmetodēm sāpju mazināšanai ir TENS.

  TENS (transkutāna elektriska neirostimulācija) ir fizikālās medicīnas metode, kurā tiek izmantotas zemas intensitātes impulsa strāvas. Procedūras laikā elektrodus novieto sāpju lokalizācijas vietā vai tuvu tai, un pacientam ir sajūtama “skudriņu skraidīšana“ vai viegla durstīšana. TENS izmanto sāpju mazināšanai, kā arī nervu un muskuļu stimulācijai. Procedūru iespējams veikt gan pirms, gan pēc aktīviem vingrinājumiem, pasīvām manipulācijām un mīksto audu tehnikām.

    https://concordiall.lv/tens

 • Individuālās mājas vingrojumu programmas sastādīšana

  Mājas programmas sastādīšana- mājas programmu fizioterapeits sastāda pacientam individuāli, izvērtējot fiziskās funkcionālās izmeklēšanas rezultātus, kā arī pacienta pašsajūtu un iespējas.

  Individuālās mājas vingrojumu programmas sastādīšana – vingrojumu programma tiek izstrādāta pacientam individuāli, izvērtējot viņa fiziskās, funkcionālās izmeklēšanas rezultātus, kā arī pacienta pašsajūtu un iespējas. Fizioterapeits apmāca katra vingrojuma pareizu izpildi, izskaidro vingrojumu mērķus un būtību, kā arī pielāgo adekvātu slodzi. Nodarbības laikā fizioterapeits katru vingrojumu shematiski attēlo uz lapas un kopā ar pacientu to apraksta, lai mājās vingrojumi tiktu veikti pareizi.


    https://concordiall.lv/majas-vingrojumu-sastadisana

 • Mājas vizītes

  Mājas vizītēs tiek nodrošinātas pacientiem, kas nespēj ierasties uz vizīti prakses telpās.

  Mājas vizītes tiek piedāvātas pacientiem, kas nespēj ierasties uz konsultāciju prakses telpās. Mājas vizīšu laikā tiek izvērtēts pacienta funkcionālais un vispārējais veselības stāvoklis. Atkarībā no atradnes tiek sastādīts un pielietots terapijas plāns ar pacientam nepieciešamākajām terapijas metodēm (vingrojumi, masāža, mīksto audu tehnikas, teipošana), kā arī tiek veikta piederīgo apmācība. Ja nepieciešams, tiek izstrādāta individāla mājas vingrojumu programma un izvērtēta dzīves telpas ergonomija.

    https://concordiall.lv/majas-vizites

 • Grupu nodarbības

  Ārstnieciskās vingrošanas grupu nodarbības- ietver vingrojumus, kas veicina elpošanas un sirds – asinsvadu sistēmas darbību, stimulē centrālo nervu sistēmu, normalizē muskuļu tonusu, stabilizē locītavas, attīsta koordināciju, līdzsvaru un lokanību.

  Piedāvājam saņemt mūsu pakalpojumus (konsultācijas, individuālas vingrošanas un vingrošanu grupā)

  Pierakstīties varat zvanot pa tālruni +37127740933 darba dienās no plkst. 9:00 līdz 16:00 vai rakstot uz e - pastu: info.concordiall@gmail.com

   

  Grupu nodarbību grafiks.

  Grupu nodarbības notiek:
  PIRMDIENĀS:
  9:00 Vienības gatvē 109  Anete
  OTRDIENĀS:
  10.00 Maskavas ielā 40 - Aldis

  18.00 Vienības gatvē 109 - Kristīne

  TREŠDIENĀS:
  18.00 Vienības gatvē 109 - Aldis

  Grupu nodarbības klātienē ar derīgu Covid-19 sertifikātu vai sertifikātu par Covid-19 pārslimošanas faktu.

  Vietu skaits grupā ierobežots, tādēļ aicinām pieteikties savlaicīgi.

    https://concordiall.lv/grupu-nodarbibas

 • Mehāniskā limfodrenāža (IKT), limfodrenāžas zābaki

  Aparāta limfodrenāža (intermitējošā kompresijas terapija, kompresijas zābaki, limfodrenāžas zābaki). Bieži vien mūsu limfātiskai sistēmai ir vajadzīgs atbalsts. Efektīvu palīdzību spēj sniegt mehāniskā limfodrenāža. Limfodrenāžas zābaki, ko dēvē arī par gaisa zābakiem. Metodes pamatā ir saspiesta ritmiska gaisa padeve caur zābakos un jostā speciāli izveidotām manšetēm, kas ir pieslēgtas pie aparāta. Elastīgās manšetes ar gaisa palīdzību masē ekstremitātes, mehāniski  iedarbojas uz ādu, zemādas tauku slāni, muskuļiem, vēnām un limfvadiem. Gaisa spiediena stiprumu un intensitāti var pielāgot katram individuāli. Primāri limfodrenāža ir ārstniecības metode, kas spēj palīdzēt ļoti plašam cilvēku

  Aparāta limfodrenāža (intermitējošā kompresijas terapija, kompresijas zābaki, limfodrenāžas zābaki).

  Bieži vien mūsu limfātiskai sistēmai ir vajadzīgs atbalsts. Efektīvu palīdzību spēj sniegt mehāniskā limfodrenāža. Limfodrenāžas zābaki, ko dēvē arī par gaisa zābakiem. Metodes pamatā ir saspiesta ritmiska gaisa padeve caur zābakos un jostā speciāli izveidotām manšetēm, kas ir pieslēgtas pie aparāta. Elastīgās manšetes ar gaisa palīdzību masē ekstremitātes, mehāniski  iedarbojas uz ādu, zemādas tauku slāni, muskuļiem, vēnām un limfvadiem. Gaisa spiediena stiprumu un intensitāti var pielāgot katram individuāli.

  Primāri limfodrenāža ir ārstniecības metode, kas spēj palīdzēt ļoti plašam cilvēku lokam.  Limfodrenāža ir neaizvietojama ārstējot smagas limfostāzes formas, mehāniskā limfodrenāža tiek kombinēta ar kompresijas pārsēja uzsaitēšanu procedūras beigās.

   

  Ārstnieciskos  nolūkos:

  • Limfedēma - kad audos uzskrājās liekais šķidrums (limfa) izraisot pietūkumu kājā/s un rokā/s,
  • Pēc liposakcijas - limfodrenāža palīdz saglabāt sasniegto rezultātu, palielina audu elastību, samazina sāpes un palielina funkcionālās spējas.
  • Vēnu mazspējas un citu venozās atteces problēmu ārstēšanā,
  • Trombozes profilaksei,
  • Rehabilitācijai pēc traumām,
  • Muskuļu atslābināšanai pēc intensīvas fiziskas slodzes,
  • No organisma tiek izvadīti kaitīgie vielmaiņas galaprodukti.

   

  Profilaktiskajos nolūkos:

  • Celulīta ārstēšanai un profilaksei,
  • Kāju un gurnu apjoma samazināšanai,
  • Ādas tonusa uzlabošanai,
  • Vielmaiņas uzlabošanai,
  • Figūras korekcijai,
  • No organisma tiek izvadīti kaitīgie vielmaiņas galaprodukti.

   

  Atjaunināšanās nolūkos:

  • Uzlabo asins un limfas cirkulāciju,
  • Paātrina muskuļu atjaunošanos pēc fiziskām slodzēm,
  • Samazina traumu un sastiepumu risku,
  • Uzlabo sportisko sniegumu,
  • Samazina pietūkumu,
  • Noņem kāju smaguma sajūtu,
  • No organisma tiek izvadīti kaitīgie vielmaiņas galaprodukti.

   

   

  Zināšanai:

  Klasiskā limfodrenāžas masāža ilgst 30 minūtes.

  Speciālists izvērtē induviduāli aptuveno procedūru skaitu, atkarībā no estētiskajām vai medicīniskajām indikācijām. 

  Medicīniskajām indikācijām procedūras ilgums atkarībā no tūskas lokalizācijas, smaguma un īpatnībām.

  Medicīniskām procedūrām nepieciešams ārsta norīkojums.

   

  Absolūtas kontrindikācijas:

  dekompensēta sirds mazspēja;

  dziļo vēnu tromboze;

  erysipelas (roze);

  erozīvā dermatoze;

  perifēro artēriju oklūzijas slimība (III un IV stadija);

  menstruācijas pirmās dienas,

   

  Relatīvās kontraindikācijas:

  perifēro artēriju oklūzijas slimība (I un II stadija );

  aktīvs ļaundabīgs process;

  cukura diabēts, sīko un lielo asinsvadu bojājumi.

   

  Gaisa zābaku - Limfodrenāžas cenas:

  10 min 10 eur

  20 min 15 eur

  30 min 25 eur

  40 min 30 eur

   

   

    https://concordiall.lv/mehaniska-limfodrenaza

 • Limfedēmas mazināšanas programma

  Limfedēmas mazināšanas programma tiek veikta 5 dienas.

  Limfedēmas mazināšanas programma

  Konsultācijas laikā fizioterapeits rūpīgi ievāks anamnēzi. Tā ir nformācija par saslimšanas sākumu, veiktajiem izmeklējumiem, iepriekšēju ārstēšanu un lietotiem medikamentiem. Speciālists noskaidros pašreizējās sūdzības, šobrīd lietoto limfedēmas terapiju (ja tāda ir). Konsultācija laikā veiks tūskas skartās zonas apkārtmēra mērījumus un nepieciešamos speciālos testus, lai piemērotu atbilstošu ārstēšanu. Tiks sastādīts limfātiskas tūskas terapijas plāns, kas intensīvajā fāzē paredz aptuveni 10 tikšanās reizes 2 stundu garumā (vēlams katru darba dienu). Pacients tiek izglītots par limfātisko tūsku, tās ārstēšanu, izrunāta ādas kopšana un rastas atbildes uz citiem pacienta interesējošiem jautājumiem.

  Uztura speciālista konsultācijas laikā tiek veikta pacienta izglītošana uztura jautājumos un, izvērtējot katra pacienta individuālās vajadzības, izveidots uztura plāns. Pielāgots uztura režīms palīdz sasniegt labāku rezultātu tūskas intensīvās terapijas laikā, un tā uzturēšanu.

  Katrā limfedēmas terapija tikšanās reizē paredzēta individuāla vingrošanas nodarbība fizioterapeita uzraudzībā (45 min), kurā veic mērenu līdz vidējas intensitātes aerobo (kardio) slodzi, kustību apjomu uzlabojošus un spēka vingrojumus.

  Individuālas fizioterapijas nodarbības laikā (1h 15min) pielieto manuālas limfodrenāžas paņēmienus un citas mīksto audu tehnikas, tās kombinējot ar negatīvā spiediena un intermitējošās pneimatiskās kompresijas terapiju. Pēc nodarbības saitē speciālu daudzslāņu pārsēju sistēmu, ar kuru pacients dodas mājās.

  Limfātiskās tūskas intensīvās terapijas fāzes beigās tiek individuāli piemeklēts un piemērīts kompresijas apģērbs. Kompresijas apģērbu pacients valkās katru dienu limfātiskās tūskas uzturošās fāzes laikā un tas kalpo aptuveni 6– 8 mēnešus.

    https://concordiall.lv/limfedemas-mazinasanas-programma

 • PNF

  PNF jeb proprioreceptīvās neiromuskulārās facilitācijas tehnikā tiek izmantota kustību - balsta aparāta receptoru sniegtā informācija par kustību specifiku un ķermeņa pozīciju telpā, lai uzlabotu neiromuskulārās sistēmas darbību.

  PNF jeb proprioreceptīvās neiromuskulārās facilitācijas tehnikā tiek izmantota kustību - balsta aparāta receptoru sniegtā informācija par kustību specifiku un ķermeņa pozīciju telpā, lai uzlabotu neiromuskulārās sistēmas darbību. Ar šīs tehnikas palīdzību tiek veicināta vai kavēta konkrētu muskuļu darbība, lai padarītu efektīvāku ķermeņa darbību kopumā un atvieglotu spēju ergonomiski veikt tādas ikdienā nepieciešamas aktivitātes kā, piemēram, pietupšanos un kāpšanu pa kāpnēm.

    https://concordiall.lv/pnf

 • Ultraskaņa

  Ultraskaņa ir viena no fizikālās medicīnas metodēm, kurā, ar mehāniskām svārstībām iedarbojoties uz audiem, tiek veikta to mikromasāža un mikrovibrācija. Ultraskaņa paātrina vielmaiņas procesu, uzlabo asinsriti un limfteci, irdina rētaudus, mazina iekaisuma procesus, sāpes un tūsku. Iespējama arī ultraskaņas fonoforēze, kuras laikā ar tās palīdzību, caur ādu tiek ievadīti medikamenti.

  Ultraskaņa ir viena no fizikālās medicīnas metodēm, kurā, ar mehāniskām svārstībām iedarbojoties uz audiem, tiek veikta to mikromasāža un mikrovibrācija. Ultraskaņa paātrina vielmaiņas procesu, uzlabo asinsriti un limfteci, irdina rētaudus, mazina iekaisuma procesus, sāpes un tūsku.

  Iespējama arī ultraskaņas fonoforēze, kuras laikā ar tās palīdzību, caur ādu tiek ievadīti medikamenti.

    https://concordiall.lv/ultraskana

 • Motoro punktu kartēšana un NMES

  Transkutāno neiromuskulāro elektrostimulāciju (NMES) pielieto pēc nervu un/vai muskuļu bojājumiem, kas radušies gan pēc traumām, gan pēc nerva sašūšanas operācijām.

  Transkutāno neiromuskulāro elektrostimulāciju (NMES) pielieto pēc nervu un/vai muskuļu bojājumiem, kas radušies gan pēc traumām, gan pēc nerva sašūšanas operācijām.

  NMES mērķis ir:

  • palielināt motoro vienību skaitu;
  • atjaunot muskuļu inervāciju (nerva darbību);
  • uzlabot muskuļu spēku un funkciju.

    https://concordiall.lv/lapa_106

 • Uztura speciālists

  Uztura speciālists ir ārstniecības persona, kas ikdienā stādā funkcionālo speciālistu komandā kā arī sadarbojas ar citu medicīnas nozaru speciālistiem. Uztura speciālists veic izglītošanu uztura jautājumos, lai palīdzētu pacientiem ar hroniskām saslimšanām, cilvēkiem, kas vēlas samazināt vai kuriem ir nepieciešams palielināt svaru, izveidojot uztura plānu un izvērtējot katra pacienta individuālās vajadzības.  Lai konsultācija būtu pilnvērtīgāka, vēlams uz pirmreizējo vizīti ierasties ar:  asins analīžu rezutātiem (pilna asins aina, glikoze, glikozētais hemoglobīns (HbA1c), feritīns, urīnskābe, D vitamīns, TSH (tireotropais hormons), holesterīns, ALAT, ASAT); trīs dienu uztura dienasgrām
  Uztura speciālists ir ārstniecības persona, kas ikdienā stādā funkcionālo speciālistu komandā kā arī sadarbojas ar citu medicīnas nozaru speciālistiem. Uztura speciālists veic izglītošanu uztura jautājumos, lai palīdzētu pacientiem ar hroniskām saslimšanām, cilvēkiem, kas vēlas samazināt vai kuriem ir nepieciešams palielināt svaru, izveidojot uztura plānu un izvērtējot katra pacienta individuālās vajadzības.

   Lai konsultācija būtu pilnvērtīgāka, vēlams uz pirmreizējo vizīti ierasties ar: 
  • asins analīžu rezutātiem (pilna asins aina, glikoze, glikozētais hemoglobīns (HbA1c), feritīns, urīnskābe, D vitamīns, TSH (tireotropais hormons), holesterīns, ALAT, ASAT);
  • trīs dienu uztura dienasgrāmatu. 

    https://concordiall.lv/lapa_107

Jaunumi

 • 13.06.2024

  Uztura speciālista atbalsts 1 nedēļas garumā

  Dažreiz ar uztura speciālista konsultāciju ir par maz, lai paša spēkiem ieviestu pārmaiņas un jaunus, veselīgus ieradumus ikdienā. Atbalsts un atgriezeniskā saite par to, kā uzlabot maltīti var būt atslēga mērķu sasniegšanai un motivācijas saglabāšanai!

  13.06.2024

  Dažreiz ar uztura speciālista konsultāciju ir par maz, lai paša spēkiem ieviestu pārmaiņas un jaunus, veselīgus ieradumus ikdienā. Atbalsts un atgriezeniskā saite par to, kā uzlabot maltīti var būt atslēga mērķu sasniegšanai un motivācijas saglabāšanai!

  Uztura speciālists Tev ik dienu sniegs individuālus ieteikumus, kā uzlabot Tavu maltīti, pārtikas produktu un gatavošanas izvēli, sniegs motivāciju, atbildēs uz Tev interesējošiem jautājumiem, lai Tu saprastu, vai esi uz pareizā ceļa jaunu ieradumu veidošanā!

  Ilgums - Katru dienu (izņemot svētdienu) atbalsts WhatsApp lietotnē nedēļas garumā*

  *Pakalpojuma cena par 1 nedēļu (izņemot svētdienu) - 90 eur ar iespēju pagarināt pakalpojuma saņemšanu līdz 1 mēnesim.

  Pakalpojumu iespējams saņemt tikai pēc pirmās konsultācijas pie uztura speciālista

   

  :https://concordiall.lv/raksts_/84/56/Uztura-specialista-atbalsts-1-nedelas-garuma

 • 23.05.2024

  Ārstnieciskā vingrošana grūtniecības laikā

  Bērniņa gaidīšanas laikā, ir ļoti svarīgi, lai topošā māmiņa justos labi. Mūsu fizioterapeite Paula Alksne gaidīs Jūs gan uz individuālām, gan grupu nodarbībām un palīdzēs šo gaidīšanas laiku padarīt vēl omulīgāku! Ārstnieciskā vingrošana grūtniecības laikā uzlabo pašsajūtu, veselību, un palīdz justies gan fiziski, gan psiholoģiski labāk. Regulāras mērenas intensitātes fiziskās aktivitātes grūtniecības laikā palīdz sagatavoties dzemdībām un pēcdzemdību periodam.

  23.05.2024

  Bērniņa gaidīšanas laikā, ir ļoti svarīgi, lai topošā māmiņa justos labi. Mūsu fizioterapeite Paula Alksne gaidīs Jūs gan uz individuālām, gan grupu nodarbībām un palīdzēs šo gaidīšanas laiku padarīt vēl omulīgāku!

  Ārstnieciskā vingrošana grūtniecības laikā uzlabo pašsajūtu, veselību, un palīdz justies gan fiziski, gan psiholoģiski labāk. Regulāras mērenas intensitātes fiziskās aktivitātes grūtniecības laikā palīdz sagatavoties dzemdībām un pēcdzemdību periodam.

  Tā uzlabo sirds un asinsvadu sistēmu, elpošanas sistēmu, venozo atteci, iemāca pareizu elpošanu, stiprina ķermeņa muskulatūru un palīdz mazināt sāpes un diskomfortu.

  Vingrošanas nodarbības ietver stiprinošus vingrojumus, elpošanas vingrinājumus, stiepšanās vingrinājumus un dažādas relaksācijas pozas.

  Ārstniecisko vingrošanu grupā atļauts uzsākt ar ārstējošā ārsta zīmi, kas apstiprina, ka grūtnieces drīkst nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.

  Pieteikties uz nodarbību varat, zvanot uz tālruni: +371 27740933, katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 16:00 vai piesakoties elektroniski mājaslapā: www.concordiall.lv

  Attēli ir publicēti ar pacientes atļauju!

  Attēli ir publicēti ar pacientes atļauju!

  :https://concordiall.lv/raksts_/84/55/Arstnieciska-vingrosana-grutniecibas-laika

 • 12.04.2024

  Limfodrenāža; limfodrenāžas zābaki (Intermitējošā kompresijas terapija - ITK)

  Primāri limfodrenāža ir ārstniecības metode, kas spēj palīdzēt ļoti plašam cilvēku lokam.  Limfodrenāža ir neaizvietojama ārstējot smagas limfostāzes formas, mehāniskā limfodrenāža tiek kombinēta ar kompresijas pārsēja uzsaitēšanu procedūras beigās (ja tāda ir nepieciešama).

  12.04.2024

  Primāri limfodrenāža ir ārstniecības metode, kas spēj palīdzēt ļoti plašam cilvēku lokam.  Limfodrenāža ir neaizvietojama ārstējot smagas limfostāzes formas, mehāniskā limfodrenāža tiek kombinēta ar kompresijas pārsēja uzsaitēšanu procedūras beigās (ja tāda ir nepieciešama).

  Limfodrenāžu izmanto:

  Ārstnieciskos  nolūkos,

  Profilaktiskajos nolūkos,

  Atjaunināšanās nolūkos.

   

  10 min.- 10,00 eur 20 min.- 15,00 eur 30 min.- 25,00 eur 40 min.-30 eur

  :https://concordiall.lv/raksts_/84/54/Limfodrenaza-limfodrenazas-zabaki-Intermitejosa-kompresijas-terapija---ITK

 • 10.04.2024

  Kompresijas apģērbu mērīšana

  Individuāla kompresijas apģērba mērīšana ir domāta pacientiem ar limfas atteces traucējumiem/limfātisko tūsku. Speciālists piemeklēs atbilstošāko un efektīvāko kompresijas apģērbu katram pacientam/klientam individuāli pēc viņu vajadzībām, vēlmēm un dzīves stila.

  10.04.2024

  Individuāla kompresijas apģērba mērīšana ir domāta pacientiem ar limfas atteces traucējumiem/limfātisko tūsku.

  Speciālists piemeklēs atbilstošāko un efektīvāko kompresijas apģērbu katram pacientam/klientam individuāli pēc viņu vajadzībām, vēlmēm un dzīves stila.

   

  Pieejami dažādi limfātiskās terapijas apģērbu veidi kājām un rokām:

  • Pusgarās, garās zeķes,
  • Zeķubikses, Zeķubikses vīriešiem,
  • Šorti virs un zem ceļa,
  • Legingi,
  • Pirkstu zeķītes
  • Cimdi ar un bez pirkstu galiem,
  • Cimdi dažādos garumos,
  • Piedurknes ar un bez papildus stiprinājumiem,
  • Piedurkne kopā ar cimdu daļu.

   

  Ir pieejamas:

  • trīs dažādas miesas krāsas,
  • citas standarta neuzkrītošas krāsas,
  • dažādas spilgtas un košas krāsas.

   

   

  :https://concordiall.lv/raksts_/84/53/Kompresijas-apgerbu-merisana

 • 13.03.2024

  Limfātiskas tūskas jeb limfedēmas mazināšanas programmu

  Mūsu fizioterapeitu komanda piedāvā limfātiskas tūskas jeb limfedēmas mazināšanas programmu. Regulāri papildinām savas zināšanas un prasmes par limfedēmas ārstēšanu un individuāli pielāgojam terapiju gan pacienta klīniskajām, gan psihosociālajām vajadzībām. Fizioterapeita konsultācija (1x). Uztura speciālista konsultācija (1x). Individuālas vingrošanas nodarbības fizioterapeita uzraudzībā (10x). Individuālas fizioterapijas nodarbības – mīksto audu tehnikas, manuāla limfodrenāža, negatīvā spiediena terapija, intermitējošā pneimatiskā kompresija un kompresijas terapija ar speciālu daudzslāņu pārsēju sistēmu. (10x) Individuāla kompresijas apģērba mērīšana (1x).

  13.03.2024

  Mūsu fizioterapeitu komanda piedāvā limfātiskas tūskas jeb limfedēmas mazināšanas programmu. Regulāri papildinām savas zināšanas un prasmes par limfedēmas ārstēšanu un individuāli pielāgojam terapiju gan pacienta klīniskajām, gan psihosociālajām vajadzībām.

  1. Fizioterapeita konsultācija (1x).
  2. Uztura speciālista konsultācija (1x).
  3. Individuālas vingrošanas nodarbības fizioterapeita uzraudzībā (10x).
  4. Individuālas fizioterapijas nodarbības – mīksto audu tehnikas, manuāla limfodrenāža, negatīvā spiediena terapija, intermitējošā pneimatiskā kompresija un kompresijas terapija ar speciālu daudzslāņu pārsēju sistēmu. (10x)
  5. Individuāla kompresijas apģērba mērīšana (1x).

   

  Aicinām uz atkārtotu konsultāciju pēc 6-8 mēnešiem, lai novērtētu limfātiskās tūskas terapijas rezultātu pēc uzturošās fāzes un piemērītu jaunu kompresijas apģērbu.

   

   

  :https://concordiall.lv/raksts_/84/51/Limfatiskas-tuskas-jeb-limfedemas-mazinasanas-programmu

Mūsu komanda

Liene Leske

Sertificēta fizioterapeite, centra vadītāja. Apmācīttiesīga fizioterapeite.
Sertificēta fizioterapeite, centra vadītāja. Apmācīttiesīga fizioterapeite.

 • Konsultācijas bērniem no 7 gadu vecuma un pieaugušajiem
 • Rekomendācijas par ergonomiskām darba un ikdienas pozām (darba pozas vai kustības modifikācija, darba vides modifikācija, atpūtas pozu apmācība, vispārēji veselību veicinoši pasākumi)
 • Ārstnieciskā vingrošana (individuāli) - dažāda veida fiziskās slodzes individuāla dozēšana, vispārējās izturības un funkcionālais treniņš
 • Fizikālās procedūras (aukstums,TENS,US)
 • Fizioterapija pie neiroloģiskām saslimšanām, TOS, sirds-asinsrites, elpošanas orgānu sistēmas u.c. saslimšanām
 • Fizioterapija pēctraumu periodā
 • Fizioterapija pirms/pēc locītavu endoprotezēšanas
 • Ārstnieciskā klasiskā masāža un mīksto audu tehnikas
 • Mājas vingrojumu kompleksa sastādīšana un apmācība
 • Kinezioloģiskā teipošana
 • Terapija ar Mobiderm
 • Mājas programmas sastādīšana

 • Rīgas Stradiņa universitāte, Veselības zinātņu maģistra grāds veselības aprūpē 2010. gads
 • Latvijas Medicīnas akadēmija / Rīgas Stradiņa universitāte, bakalaura grāds veselības aprūpē, fizioterapeita kvalifikācija 2002. gads
 • Rīgas Skolotāju institūts 1993. gads

 • “10th Internathional Baltic sports medicine congress” 2018
 • “Pilates metodes vingrinājumu integrēšana augstam sagatavotības līmenim”
 • Compression Therapy on the Comprenensive treatment of Lymphoedema and Other Deseases in Poland
 • “Sports Injuries Prevention” University of Tartu
 • 8. Ikgadējā Latvijas Traumatologu Ortopēdu konference
 • „IX Baltic Sports Medicine Conference Held in Tartu”
 • „Bērns ar īpašām vajadzībām sabiedrībā”
 • „Fizikālā un rehabilitācijas medicīna mikroķirurģijā, neiroķirurģijā un ortopēdijā”
 • Latvijas osteoporozes un Kaulu metabolo slimību asociācijas multidisciplinārā konference”
 • „Sfenobazilārā sinhondroze: izvērtēšana, korekcija ar palpāciju un LK”
 • AIREX Functional Mat Training and AIREX Functional Mat Training Instructor
 • „Sensomotoro zolīšu pielietošana gaitas problēmu korekcijai”, Schein Orthopadie Service KG, AT Latvia TOC
 • „International Baltic Arthoscopy and Sports Medicine Conference”, International Olympic Committee
 • „AK and Cranial Osteopathie Part 1”, Part 2 International College of Applied Kinesiology
 • „ Applied Kinesiology introduction and Meridian Therapy”, International College of Applied Kinesiology
 • „TENS un EMS izmantošanas iespējas fizioterapeita praksē”
 • Teilnahmebescheinigung, Mehrdimensionale psysiotherapeutische das Bobath Konzept
 • „Mūsdienīgi progresīvs risinājums 2. tipa cukura diabēta pacientu ārstēšanai 21. Gadsimtā”
 • “Kardioloģisko pacientu rehabilitācija”
 • “Specifisku mugurkaula problēmu ārstēšana”, lekotrs H.S. Sunders (ASV)

 • Paula Stradiņa KUS “Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas nodaļa” fizioterapeita asistente, fizioterapeite no 1999. gada līdz 2010. gadam
 • SIA “Concordia LL” fizioterapeite no 2009. gada
 • Latvijas jauniešu un junioru izlases kandidātu funkcionālā novērtēšana, izglītošana un individuālas rekomendācijas traumu profilaksei
 • 2017. gadā Latvijas jauniešu izlases orientēšanās sportā fizioterapeite Slovākijā
 • 2018. gadā Latvijas jauniešu izlases orientēšanās sportā fizioterapeite Bulgārijā.
 • 2018. gadā Latvijas junioru izlases orientēšanās sportā fizioterapeite Ungārijā.
 • 2020.g. - līdz šim brīdim Latvijas Fizioterapeitu asociācijas Ētikas komitejas priekšsēdētāja.
 • 2020.g. - līdz šim brīdim Rīgas Stradiņa universitātes, Tālākizglītības fakultātes, Rezidentūras programmas "Algoloģija" pasniedzēja

Lekcijas:

 • “Nepareizas stājas izraisītas veselības problēmas”
 • “Fizioterapija pie torakālās atveres sindroma”
 • “Potītes locītavas pēctraumu rehabilitācija”
 • “Potītes traumas un to profilakse orientieristiem”
 • “Slodzes ietekme uz locītavu saistaudu struktūrām, kustību un balsta sistēmu”
 • “Metodiskais atbalsts orientēšanās sporta treneru nodarbību organizēšanā bērniem un jauniešiem”
 • “Līdzsvara vingrinājumi uz AIREX paklājiem traumu profilaksei skriešanas apvidū”
 • “ERGONOMIKA UN BIEŽĀK IZRAISĪTĀS VESELĪBAS PROBLĒMAS DARBĀ AR DATORU UN FIZISKI SMAGA DARBA DARĪTĀJIEM”
 • “Muskuļu disbalansa ietekme uz cilvēka dzīves kvalitāti”
 • “Hronisku vēnu mazspēja fizioterapeita skatījumā”

https://concordiall.lv/musu-komanda#Sertificeta-fizioterapeite-centra-vaditaja.-Apmacittiesiga-fizioterapeite.-Liene-Leske

Egija Bidiņa

Fizioterapeite.
Fizioterapeite.

 • Latvijas Medicīnas akadēmija, bakalaura grāds veselības aprūpē,fizioterapeita kvalifikācija (2000)

Egija 2000.gadā Latvijas Medicīnas akadēmijā ieguvusi bakalaura grādu veselības aprūpē un fizioterapeita kvalifikāciju, savu profesionālo karjeru pamatā veltot bērniem ar īpašām vajadzībām. Speciāliste strādājusi gan dažādos bērnu aprūpes centros, gan Bobata centrā “Attīstība” un Biedrībā Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem, šobrīd strādā SIA “ConcordiaLL”, padziļināti pievēršot uzmanību tieši dažādu bērnu attīstības traucējumu fizioterapijai. Padziļināti ir mācījusies par ortožu pielietošanu un fizioterapiju bērniem ar dažādiem kustību traucējumiem. Sadarbojas ar vairākam klīnikam Vācijā un Igaunijā. Pārstāv “Latvijas Spina Bifida un hidrocefālijas” biedrību. Līdzās fizisko prasmju treniņiem Egija lielu uzmanību pievērš mazuļu intelektuālajai attīstībai, apguvusi un darbā izmanto Emmijas Pikleres pieeju, stimulējot mazuļu pašaktivitāti, motivāciju un garīgo attīstību. Savas pieredzē iegūtās zināšanas Egija regulāri papildina tālākizglītības kursos, speciālistes CV pielikumā ir vairāk kā 30 dažādi sertifikāti gan par fizioterapijas prasmju regulāru uzlabošanu, gan par E.Pikleres spēļu terapijas pieeju, gan par bērnu attīstību un tās traucējumiem. Plašs zināšanu loks, patiesa interese par savu darbu, pašaizliedzība un precizitāte, labas komunikācijas prasmes gan ar bērniem, gan vecākiem, dabas dots talants un liela mīlestība pret darbu ir tas, kas Egiju padara par vienu no vadošajiem fizioterapeitiem Latvijā, kuras vadībā daudziem bērniem ar nopietniem kustību traucējumiem ir izdevies sasniegt jaunas patstāvības virsotnes un noticēt saviem spēkiem, kļūstot par pilnvērtīgiem sabiedrības locekļiem. Viņas zināšanas augstu vērtē ne vien bērni un ģimenes, bet arī vadoši rehabilitācijas ārsti un bērnu neirologi.

https://concordiall.lv/musu-komanda#Fizioterapeite.-Egija-Bidina

Kristīne Skujiņa

Sertificēta Fizioterapeite. Latvijas Fizioterapeitu asociācijas biedrs (no 2012. gada).
Sertificēta Fizioterapeite. Latvijas Fizioterapeitu asociācijas biedrs (no 2012. gada).

 • Fizioterapeita konsultācijas
 • Rekomendācijas par ergonomiskām darba un ikdienas pozām
 • Relaksācijas vingrojumu apmācība
 • Rekomendācijas staigāšanas palīglīdzekļu, ortožu izmantošanai un iegādei
 • Fizioterapija kustību un balsta sistēmas darbības uzlabošanai, sāpju mazināšanai un darbaspēju uzlabošanai
 • Fizioterapija pie neiroloģiskām saslimšanām, insulta, sirds-asinsrites, elpošanas orgānu sistēmas u.c. saslimšanām
 • Fizioterapija pēctraumu periodā
 • Fizioterapija pirms/pēc locītavu endoprotezēšanas
 • Ārstnieciskā klasiskā masāža un mīksto audu tehnikas
 • Ārstnieciskā vingrošana (individuāli/grupās) - koriģējoši un stabilizējoši vingrojumi, funkcionālais treniņš
 • Mājas vingrojumu kompleksa sastādīšana un apmācība
 • Kinezioloģiskā teipošana

 • Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, profesionālais bakalaura grāds veselības aprūpē, fizioterapeita kvalifikācija ar specializāciju sporta jomā (2015)

 • Regulāri apmeklē Latvijas Fizioterapeitu Asociācijas seminārus
 • 10th International Baltic Sport Medicine Congres, Latvia (2018)
 • Mazā inventāra pielietošanas iespējas pilates nodarbībās (bumbas, riņķis, rullis, gumijas, espanderi, koka nūjas, hanteles), RSU (2018)
 • Pre-pilates un Pilates metodes 1.līmenis, RSU (2017)
 • Seminārs “Mīksto audu tehnikas” 1. un 2. daļa, SIA Medicīnas un izglītības centrs VOKS (2017)
 • Seminārs “Apdegumi: multidisciplināra pieeja”, Latvijas Ergoterapeitu Asociācija (2017)
 • Training completion “Compression Therapy on the Comprehensive Treatment of Lymphoedema and Other Deseases”, THUASNE Compression Therapy Center (2016)
 • IX Baltic Sports Medicine Conference, Estonia (2015)
 • Session ESTVIA III for Physiotherapists, Estonia (2015)
 • Medical taping concept for physiotherapists (Basic), MTC certificate (2013)

 • SIA “Concordia LL” (kopš 2015. gada)
 • Sporta klubs “Madam Fitness” - grupu un individuālo nodarbību vadīšana (2012.-2015.)

https://concordiall.lv/musu-komanda#Sertificeta-Fizioterapeite.-Latvijas-Fizioterapeitu-asociacijas-biedrs-no-2012.-gada.-Kristine-Skujina

Anete Teļdruva

Sertificēta fizioterapeite. Latvijas Fizioterapeitu asociācijas biedrs (no 2015.gada). Patreiz atrodas ilgstošā atvaļinājumā.
Sertificēta fizioterapeite. Latvijas Fizioterapeitu asociācijas biedrs (no 2015.gada). Patreiz atrodas ilgstošā atvaļinājumā.

 • Fizioterapeita konsultācijas
 • Rekomendācijas par ergonomiskām darba un ikdienas pozām
 • Relaksācijas vingrojumu apmācība
 • Fizioterapija kustību un balsta sistēmas darbības uzlabošanai, sāpju mazināšanai un darbaspēju uzlabošanai
 • Fizioterapija pie neiroloģiskām saslimšanām, insulta, sirds-asinsrites, elpošanas orgānu sistēmas u.c. saslimšanām
 • Fizioterapija pēctraumu periodā
 • Fizioterapija pirms/pēc locītavu endoprotezēšanas
 • Ārstnieciskā klasiskā masāža un mīksto audu tehnikas
 • Ārstnieciskā vingrošana (individuāli/grupās) - koriģējoši un stabilizējoši vingrojumi, funkcionālais treniņš
 • Mājas vingrojumu kompleksa sastādīšana un apmācība
 • Kinezioloģiskā teipošana

 • Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, profesionālais bakalaura grāds veselības aprūpē, fizioterapeita kvalifikācija (2018)

 • Seminārs: “Uztura un fizisko aktivitāšu ietekme uz veselību”, LFA (2015)
 • Seminārs: “Rehabilitācijas plānošanas aspekti sporta fizioterapijā”, LFA (2015)
 • Medicīniskās teipošanas (BASIC) pamatkurss (2016)
 • “Ķermeņa kosmētiskās masāžas”, Elisanda (2016)
 • Pre-pilates un pilates 1.līmenis, RSU (2017)
 • Fitnesa masāža, Baltic Beauty School (2017)
 • Pilates vidējam un augstam sagatavotības līmenim, RSU (2018)
 • 10th International Baltic Sport Medicine Congres, Latvia (2018)
 • Klīniskā konference: “Vai protēze spēs staigāt?”, NRC Vaivari (2018)
 • TRX STC Basic level, DCH Studija (2018)
 • Seminārs: “Facilitācijas tehnikas motorās attīstības stimulēšanai bērniem līdz gada vecumam” (2018)
 • Emmijas Pikleres biedrības Latvijā seminārs: “Bērna attīstība pirmajā dzīves gadā” (2018)
 • Latvijas Orientēšanās jauniešu un junioru izlases kandidātu funkcionālā novērtēšana individuālu rekomendāciju sastādīšanai traumu profilaksei (2018)

 • SIA “Concordia LL” (kopš 2018.gada)

https://concordiall.lv/musu-komanda#Sertificeta-fizioterapeite.-Latvijas-Fizioterapeitu-asociacijas-biedrs-no-2015.gada.-Patreiz-atrodas-ilgstosa-atvalinajuma.-Anet

Aldis Graudiņš

Sertificēts fizioterapeits.
Sertificēts fizioterapeits.

Fizioterapeits. Latvijas Fizioterapeitu asociācijas biedrs (kopš 2021. gada).

Pakalpojumu veidi un pielietotās metodes:

 

 • Fizioterapeita konsultācijas
 • Rekomendācijas par ergonomiskām darba un ikdienas pozām
 • Relaksācijas vingrojumu apmācība
 • Fizioterapija kustību un balsta sistēmas darbības uzlabošanai, sāpju mazināšanai un darbaspēju uzlabošanai
 • Fizioterapija pie neiroloģiskām saslimšanām, insulta, sirds-asinsrites, elpošanas orgānu sistēmas u.c. saslimšanām
 • Fizioterapija pēctraumu periodā
 • Fizioterapija sportā
 • Fizioterapija pirms/pēc locītavu endoprotezēšanas
 • Ārstnieciskā klasiskā masāža un mīksto audu tehnikas
 • Ārstnieciskā vingrošana (individuāli/grupās) - koriģējoši un stabilizējoši vingrojumi, funkcionālais treniņš
 • Mājas vingrojumu kompleksa sastādīšana un apmācība

 

 

Izglītība:

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, profesionālais bakalaura grāds veselības aprūpē, fizioterapeita kvalifikācija (2022)

 

Kvalifikācijas kursi un konferences, dalība:

 

 • Seminārs “Ceļa locītavas biežākās un retākās pataloģijas” (2020)
 • Seminārs “Pēdas locītavas biežākās un retākās pataloģijas” (2020)
 • Latvijas Orientēšanās jauniešu un junioru izlases kandidātu funkcionālā novērtēšana individuālu rekomendāciju sastādīšanai traumu profilaksei (2020)
 • “Klasiskā masāža”- Rīgas Starptautiskais mācību centrs
 • Baltijas Čempoināts Orientēšanās sportā (Latvija, Malta 2022)
 • Seminārs LFS “Starpdiscipliārā pieeja skriešanas novērtēšanā un veicināšanā (2022)
 • Seminārs LFS “Mugurkaula kakla daļas izmeklēšana un ārstēšanas metodes izvēlē fizioterapeita kompetences ietvaros” (2022)
 • Science, Sports and Medicine XI conferenceScience, Sports and Medicine XI conference (Igaunija, Tartu 2022)

 

Profesioālā darbība:

SIA “Concordia LL” (kopš 2020. gada)

https://concordiall.lv/musu-komanda#Sertificets-fizioterapeits.-Aldis-Graudins

Paula Līga Alksne

Fizioterapeite.
Fizioterapeite.

Latvijas Fizioterapeitu asociācijas biedrs (no 2022.gada)

Izglītība:

 • Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija,
 • profesionālais bakalaura grāds veselības aprūpē,
 • fizioterapeita kvalifikācija (2023)

 

Pakalpojuma veidi:

 • Fizioterapeita konsultācijas;
 • Rekomendācijas par ergonomiskām darba un ikdienas pozām;
 • Relaksācijas vingrojumu apmācība;
 • Fizioterapija kustību un balsta sistēmas darbības uzlabošanai, sāpju mazināšanai un darbaspēju uzlabošanai;
 • Fizioterapija pie neiroloģiskām saslimšanām, insulta, sirds-asinsrites, elpošanas orgānu sistēmas u.c. saslimšanām;
 • Fizioterapija pēctraumu periodā;
 • Fzioterapija pēcdzemdību periodā;
 • Ārstnieciskā klasiskā masāža un mīksto audu tehnikas;
 • Ārstnieciskā vingrošana (individuāli/grupās) - koriģējoši un stabilizējoši vingrojumi, funkcionālais treniņš;
 • Mājas vingrojumu kompleksa sastādīšana un apmācība;
 • Kinezioloģiskā teipošana

Kvalifikācijas kursi un konferences: 

 • Klasiskā masāža, Rīgas Starptautiskais mācību centrs (2021)
 • Fitnesa masāža,  Rīgas Starptautiskais mācību centrs (2021)
 • Profesionālie teipošanas (K-Taping PRO) kursi, K-Taping international academy (2022)
 • Seminārs: “Ritmiskās pasīvās mobilizācijas tehnikas” (2022)
 • Seminārs: “Viscerālās terapijas pielietojums ginekoloģijā” (2022) 
 • Konference: “Grūtniecība un neiroloģiskas slimības”, aSlimnīca Mācību centrs  (2023) 

Profesionālā darbība: 

 • SIA “Concordia LL” (kopš 2023. gada) 
 • Veselības centrs “ZIN” (kopš 2023. gada)

 

https://concordiall.lv/musu-komanda#Fizioterapeite.-Paula-Liga-Alksne

Samanta Elizabete Ozola

Uztura speciāliste.
Uztura speciāliste.

Uztura speciālists. Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas biedrs (no 2022. gada)

 

Pakalpojumu veidi un pielietotās metodes:

Uztura speciālista konsultācijas tādos jautājumos kā:

 • Veselīga uztura pamatprincipi atbilstoši vecumam un dzīvesveidam
 • Svara korekcija (svara samazināšana/palielināšana)
 • Uzturs dažādos dzīves posmos (bērnu un jauniešu uzturs, fiziski aktīvu cilvēku uzturs, plānojot grūtniecību, grūtniecības laikā, menopauzes laikā, geriatrijas pacientiem)
 • Diēta dažādu saslimšanu gadījumos (sirds un asinsvadu problēmas, cukura diabēts, locītavu slimības, onkoloģija, vairogdziedzera slimības, alerģijas, anēmija u.c.)
 • u.c. ar uzturu saistīti jautājumi

Izglītība: Profesionālā bakalaura grāds veselības aprūpē un uztura speciālista profesionālā kvalifikācija (2019.-2023.)

 

Kvalifikācijas kursi un konferences, dalība:

 • Regulāri apmeklē Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas seminārus

 

 • LDUSA seminārs “Rehabilitācijas aspekti pacientiem ar rīšanas traucējumiem uztura speciālista praksē” (2023)
  • LDUSA seminārs “Zarnu veselība: aktualitātes iekaisīgo zarnu slimību un kairināto zarnu sindroma pacientu ārstēšanā un aprūpē” (2023)
  • Nutricia” seminārs “Advances in the dietary management of cow’s milk allergy: navigating in the changed world” (2022)
  • LDUSA seminārs “Enterālā barošana – teorija un prakse, kas jāzina uztura speciālistam” (2022)
  • LDUSA seminārs “Bērnu uzturs” (2022)

 

Profesionālā darbība:

SIA “OnPlate” (kopš 2022. gada)

https://concordiall.lv/musu-komanda#Uztura-specialiste.-Samanta-Elizabete-Ozola

Kristīna Rīgerte

Administratore.

Elīna Kleina

Speciāliste par kompresijas abģērbu
Speciāliste par kompresijas abģērbu

Pakalpojuma veidi:

Kompresijas apģērbu mērīšana.

Induviduāla kompresijas apģērba mērīšana pacientiem/klientiem ar limfas atteces traucējumiem/limfātisko tūsku.

Konsultēs un palīdzēs piemeklēt atbilstošāko un efektīvāko kompresijas apģērbu katram klientam induviduāli pēc viņu vajadzībām un vēlmēm, un dzīves stila.

 

Kvalifikācijas kursi un konferences, dalība:

Raili Raik CONSULT OU

Lymphotherapy (Limfātiskā sistēma, īsa limfātiskās sistēmas anatomija, primārā un sekundāra limfedēma, dažādas slimības un tūskas cēloņi, indikācijas un kontrindikācijas, ārstešana ar kompresiju).

Estonia, Tallin (2019)

Raili Raik CONSULT OU

Lymphotherapy (Limfātiskās masažas indikācijas un kontrindikācijas, limfātiska masāža kakls/kajas, onkoloģijas pacienti, tūskas fizioloģija).

Estonia, Tallin (2020)

Latvijas II Nacionālais rehabilitācijas kongress (2021)

Anneli Haponen Medi Plus Estonia OU

Pamata zinašanas par limfātisko terapiju (MLD), kompresijas iesiešana ar zema stiepuma elastigajām saitēm (kāja, roka), atsevišķu kompresijas apģērbu mērījuma veikšana, spēja instruēt pacientu pasmasažā un speciālajos vingrinājumos, limfātiska teipošana.

Estonia, Tallin (2022)

Ineses Gulbes MASĀŽAS SKOLA

 Masāža un miksto audu tehnikas tuskas terapijā. Latvija, Rīga (2022)

MEDI GmbH

Compression Training Days (Apmācības pie ražotāja medicīnā un produktu jomā, fleboloģija, limfoloģija, kompresijas terapijas principi, elastīgā un neelastīgā kompresija, brūču kopšana).

Germany, Bayreuth (2022)

https://concordiall.lv/musu-komanda#Specialiste-par-kompresijas-abgerbu-Elina-Kleina

Olga Glavčeva

Fizioterapeite
Fizioterapeite

Ar jogas trenera pieredzi un vēlmi palīdzēt cilvēkiem sasniegt optimālu fizisko un emocionālo labsajūtu, šobrīd pārgāju uz darbu fizioterapijas jomā. Mana pieredze jogā ir bagātinājusi manas prasmes izprast ķermeņa fiziskos procesus, kā arī spēju strādāt ar klientiem, lai sasniegtu viņu individuālos veselības un labsajūtas mērķus. Kā fizioterapeits es cenšos pielietot arī šo pieredzi un zināšanas, lai izstrādātu personalizētas atveseļošanās un rehabilitācijas programmas saviem pacientiem, palīdzot viņiem sasniegt optimālu veselības un vitalitātes līmeni.

 

Izglītība:

 • Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija / bakalaura grāds veselības aprūpē / fizioterapeita kvalifikācija  / Rīga / 2024
 • Macību centrs “SPA SCHOOL” Jogas speciālists / Rīga / 2018/

 

Papildus izglītība:

 • Medicīniskās kinezioloģiskās teipošanas kursi/ SIA Fiziocentrs / janvāris, 2024
 • Klasiskā masāža, fitnesa masāža / Riga International School / maijs, 2022

 

 

Pieredze:

Kopš 2018. gada vadu individuālās un grupu jogas un vingrošanas nodarbības, kopš 2022. gada masāžas pakalpojumi, šobrīd fizioterapeita darbs.

 

Hobiji: joga, zumba

 

Pakalpojumu veidi un pielietotās metodes:

 • Fizioterapeita konsultācijas;
 • Ārstnieciskā vingrošana (pieaugušajiem ar stājas un gaitas traucējumiem, ar muguras sāpēm, cilvēkiem ar neiroloģiskām, pulmonoloģiskām saslimšanām, kā arī ar iekšķīgo slimību problēmām);
 • Grūtnieču ārstnieciskā vingrošana;
 • Jogas nodarbības fizioterapeita uzraudzībā;
 • Pēctraumu un pēcoperāciju rehabilitācija;
 • Medicīniskā teipošana;
 • Ārstnieciskā masāža, mīksto audu tehnikas;
 • Individuālas mājas vingrojumu programmas izstrāde un apmācība.

https://concordiall.lv/musu-komanda#Fizioterapeite-Olga-Glavceva

Cenrādis

Rīgas filiālēs samaksu par pakalpojumu iespējams veikt gan skaidrā naudā, gan ar norēķinu karti.

Olaines filiālē tikai skaidrā naudā!

Kontaktforma

Juridiskā adrese: Beberbeķu 5, līnija 2, Rīga , LV-1029

Faktiskā adrese:

 • Vienības gatve 109, Rīga, LV-1058,
 • Lastādijas iela 40, Rīga, LV- 1050

e-pasts: info@concordiall.lv

Tālrunis: 27740933

Ārstniecības iestādes kods: 010001072

Uz kontaktformu!

Prakses vietas

Concordia LL-kreisais krasts

Adrese:

Vienības gatve 109

Skats no Vienības gatves

Mūsu durvis

Koordinātes:

lat:56.9087332 lon: 24.0819562
waze  

Darba laiki:

Pirmdiena 8:00-20:00
Otrdiena 8:00-20:00
Trešdiena 8:00-20:00
Ceturtdiena 8:00-20:00
Piektdiena 8:00-20:00

Kā nokļūt:

Trolejbuss Nr. 27 līdz pieturai "Graudu iela”

Autobuss Nr. 40 līdz pieturai "Graudu iela"

Mikroautobuss Nr.233 līdz Graudu ielai

Vilciens līdz pieturai "Biznesa augstskola „Turība”

Autobuss Nr. 44,46 līdz pieturai "Graudu iela”

Concordia LL-labais krasts

Adrese:

Lastādijas iela 40

Koordinātes:

lat:56.9401497 lon: 24.1226911
waze  

Darba laiki:

Pirmdiena 8:00-20:00
Otrdiena 8:00-20:00
Trešdiena 8:00-16:00
Ceturtdiena 8:00-20:00
Piektdiena 8:00-18:00

Kā nokļūt:

Tramvajs Nr. 2, 3, 7, 9, 10 līdz pieturai "Turgeņeva iela"
Tramvajs Nr. 2, 3, 7, 9, 10 līdz pieturai "Elijas iela"
Trolejbuss Nr. 14, 15, 17, 19 līdz pieturai "Dzirnavu iela"
Autobuss Nr. 18, 59 līdz pieturai "Dzirnavu iela"
Mirkoautobuss Nr. 204, 233 pieturai "Dzirnavu iela"
Trolejbuss Nr. 14, 17, 19 pieturai "Maskavas iela"
Autobuss Nr. 40, 59 līdz pieturai "Maskavas iela"
Mikroautobuss Nr. 233 līdz pieturai "Maskavas iela"
Ieeja prakses telpās Lastādijas ielā tikai ar maiņas apaviem.