Jaunumi

• 25.08.2019

Pasaules čempionāts orientēšanās sportā

No 12. līdz 17. augustam Norvēģijā, Ostfoldas apriņķī, norisinājās Pasaules čempionāts orientēšanās sportā, kur astoņu sportistu sastāvā startēja Latvijas izlase (W21 Līga Valdmane, Laura Vīķe, Sandra Grosberga , Signe Sirmā M21 Mārtiņš Sirmais, Artūrs Pauliņš, Edgars Bertuks, Rūdolfs Zērnis). Kopā ar sportistu komandu uz Pasaules čempionātu devās treneris Jānis Ozoliņš un mūsu fizioterapeite Liene Leske.
    Šogad Pasaules čempionāts atgriezās pie iepriekšējā formāta, t.i., tikai meža distances.  Čempionāts norisinājās četrās disciplīnās - vidējās distances kvalifikācija, garā distance, vidējās distances fināls un stafete.
    Vidējās distances kvalifikācijas finālā pirmo reizi kvalificējās visi seši sportisti, kuri veica šo distanci!
    Garajā distancē (11,7 km) Sandra Grosberga finišēja 24. vietā Līga Valdmane 35. vietā, savukārt juniorei Signei Sirmajai 55.vieta. TOP 20 (16,6 km) vīru konkurencē 17.vieta Rūdolfam Zērnim,savukārt Artūrs Pauliņš finišēja 32. vietā.
    Stafetē Latvijas sieviešu komanda (Līga Valdmane, Laura Vīķe, Sandra Grosberga) izcīnīja 13. vietu, bet Latvijas vīriešu komandas (Mārtiņš Sirmais, Edgars Bertuks, Rūdolfs Zērnis) izcīnīja 9. vietu.