Jaunumi

• 28.05.2019

Baltijas čempionāts orientēšanās sportā

Šā gada 25. un 26. maijā netālu no Viru pilsētas Igaunijā norisinājās  Baltijas čempionāts orientēšanās sporta garajā distancē un stafetē. Kopā ar Latvijas orientēšanās Junioru un Jauniešu izlases  dalībniekiem un treneriem devās arī mūsu fizioterapeite Liene Leske.
    Latvijas izlasei (kopā ar elites izlasi) septiņas zelta, četras sudraba un četras bronzas medaļas.  Abu dienu summā Latvija valstu vērtējumā ieņem trešo vietu, bet uzvara jauniešu un junioru grupu vērtējumā.
    Garajā distancē čempionu titulus izcīnīja Anete Strauta (W14), Aiga Irbe Blūma (W16), Elza Ķuze (W18), Magda Cigle (W20), Dāvis Šolmanis (M18) un Ilgvaras Caune (M20).Sudraba medaļu izcīnīja  Kārlis Neimanis (M18), savukārt  bronzas medaļa Dāvim Vintišam (M14), Matīsam Saulītem (M16), Nilam Ciglim (M18).
    Otrajā dienā stafetes sacensībās zelta medaļu izcīnīja Kristīne Brunere, Aija Denija Trēziņa un Elza Ķuze (W20),  sudraba medaļu jauniešu un junioru grupās izcīnīja Artems Babins, Emīls Lazdāns, Matīss Saulīte (M16) un Pauls Alberings, Fricis Spektors, Ilgvars Caune (M20).